bolak

Chápete to? Já tomu nějak nerozumím..

http://www.no­vinky.cz/zahra­nicni/evropa/382353-zenam-v-nemeckych-taborech-hrozi-nasili-v-noci-nechodi-ani-na-wc.html

Vždyť uprchlíci jsou přece slušní lidé, a jediný čím se od nás liší je, že utíkají před válkou…

led: takže židi v koncentračních táborech se chovali stejně?

Nejlepší odpověď
led

Aj slušný človek dokáže za istých podmienok zdivočieť.
To, čo sa dnes deje v imigrantských táboroch nie je novinka. Pri každom exode obyvateľstva bujnie násilie a kriminalita. V súvislosti s ´utečencami strachu´ a ekonomickými ´zlatokopmi´ z Ázie, (treba si uvedomiť, že medzi imigrantami sú oba druhy „turistov“), vzniká dlhodobým pobytom v stiesnených podmienkach počas cesty v spojení s neistotou prijatia v cieľových krajinách, nebezpečím chytenia, či smrti, vznika stádový efekt spojený so vznikom nových vzájomných vzťahov, presadzovaním sily jedincov nad masou. Prejavujú sa tak nežiadúce vzťahy a násilie, ktoré sa prenášajú pobytom v zadržiavacích táboroch aj ďalej do občianského života.
Dodatok:
„takže židi v koncentračních táborech se chovali stejně?“ Nielen židia. Rovnaké to bolo vo všetkých táboroch. Našli sa aj takí medzi nimi, v snahe pre svoju záchranu a získať výhody dokázali tých slabších zneužiť, potopiť. Moja skúsenosť je zo svedectva tých, čo prežili smrť mojej babičky v koncentráku a neskoršej návštevy niekoľkých takýchto „pracovných“ a vyhladzovacích táborov. Podobne to bolo aj v tábore pre Romov pri Vranove nad Topľou, v Terezíne a podobne.

Další odpovědi
zjentek

maj se více halit!

Elk

Tyhle návyky si ale přinesli ze své vlasti…na to musí být zvyklé.
Kde jsou teda jejich manželé, aby se o ně postarali a ochránili.
Stejně si myslím, že ty zahalené muslimky jsou ukrutné šeredy.
Předse by se normální – pardon – člověk nezakrýval plachtou, kdyby nebyl jako zrůda.
No a ten puch – denně v horku a hábitech…
Já bych ji nechtěl ani jako držák kola.

anonym

Záleží na společnosti, všude se najdou kriminálníci, kápa apod.,židi drželi pospolu dokuď neměli hlad, pak přišla na řadu interní lichva a boj o přežití, hold některé národy si kladou nadřazené nároky na život a i u nás by se taky našlo pár vyvolených individualistů se záhrádkou, hold peklo je na zemi.

„sytý hladovému nevěří“ a nechápe.

marci1

Myslím, že odpověď je již v článku :
„V přeplněných táborech žijí muži, ženy a děti ve velkých stanech, mají společné sprchy i toalety.“
Údajně 60% imigrantů jsou mladí muži do 30 let. ☹

arygnoc

a čo majú robiť, keď v táboroch nemajú kozy?

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=_KY2VCUz­wpE

😉

lexx

jo? já jsem jenom zvědav, kdo přijme a bude živit nás, až to praskne doma v ČR

mojitek

Někteří pouze utíkají a někteří se vezou a maj v plánu něco úplně jinýho…U těch žokejů velbloudů nikdy nevíš.Mimochodem-pořád nechápu že když je Syrie,Afghanistan tak daleko,proč neutečou do země kde je mír a proč utíkají přes xxx státú kde je mír až bůhvíkam -notabene kde je největší blahobyt,jako je např. Německo apod? Jestli budou tady rozlezlí,tak to vidím jako obrovskej průser !

ivzez

V koncentračních táborech se takhle nechoval nikdo.
_______

Doplňuji:
Míním vězně, nikoliv dozorce, kápa apod.

da ny

Těžko nám posoudit jaké je kde skutečné postavení žen v islámu…
„Korán ospravedlňuje a dává svolení k řadě věcí, které bychom v dnešním světě považovali za nemorální. Jedná se o: nenávist k homosexuálům, lhaní a podvádění, pedofilii, polygamii, rasismus, náboženskou diskriminaci, terorismus, násilí vůči ženám, otroctví a znásilnění. Prezentace těchto faktů na veřejnosti je často označována za islamofobní nesmysly, přestože jsou řádně podloženy citacemi v Koránu.“ … ???
http://wikiis­lam.net/wiki/Kor%C3%A1n

http://islamcz­.webnode.cz/new­s/znasilneni-v-islamu/"
Rtěnkou si říkáte o znásilnění:
http://www.no­vinky.cz/koktej­l/14575-rtenkou-si-rikate-o-znasilneni.html

led

ivzez, to myslíte vážne?

ivzez

A Vy jste mínila vážně,
že vězňové v KL
někoho znásilňovali?

led

Skúste si predstaviť seba na ich mieste, keď prídete do cudziny len s nádejou, bez peňazí, bez majetku, bez zázemia.
Videla som a hovorila s ľuďmi utekajúcimi z Československa od roku 1948 v niekoľkých vlnách. Nie všetci sa hneď zaradili do spoločnosti, či už to bol Izrael, Nemecko, Veľká Británia, USA,… Mnohí strávili v utečeneckých táboroch roky. Niektorí sa radšej vrátili naspäť aj za cenu perzekúcií. Nie je pravda, že niekde padajú pečené holuby do pusy, pokiaľ to nie je zavinené vybuchujúcou sopkou.

bolak

nojo, ale ty píšeš „v snahe pre svoju záchranu a získať výhody dokázali tých slabších zneužiť, potopiť“, to by mě zajímalo jak jim tedy pomůže v přežití to že někoho znásilněj?

led

Strach ostatných. Znásilnenie neznamená len sex, znamená to niečo dosiahnúť násilím, zmocniť sa niečoho, niekoho, prinútiť silou aj proti jeho vôli, súhlasu.
Násilie plodí strach a strach plodí násilie.