rosinka

Proč byla moje otázka, přesunuta do Aktualit? Je myšlena vážně a patří do Partnerství!! Chápete to?

Nejlepší odpověď
mosoj

A co se tak hrozného stalo ?
Důležité je, že zde zůstala.

Další odpovědi
tom004

Tak to neřeš.Každému z nás byla někdy nějaká otázka přesunuta.Také jsme nechápali,ale admini někdy mají svůj názor. Nakonec důležité je,když Ti někdo dobře poradí,než to v jaké kategorii je otázka.

led

Presunutá bola zjavne, kvôli zlej formulácii. Vy ste otázku položila ako diskusnú a tie patria do zábavno-diskusnej kategorii „ankety a zábava“.
Keby ste položili otázku pridaním slovíčka -Jak- „Jak se dá životní partner hledat a najít?“, bola by to otázka o radu…