dusanharslin

Budeš žít do 90 let a na posledních 60 let by sis mohl zachovat tělo nebo mysl třicetiletého člověka, co by sis vybral?

Odpovědi
elkon

Do toho ti nic není. Starej se o sebe.

da ny

Pokud „mohl“, tak NIC.
Opět špatně….. 😉
Vycházíte z jakého předpokladu?
Že je ve 30 letech člověk prolezlý třeba rakovinou, má sklerózu multiplex, sportem zničené klouby, vyhřezlé plotýnky atp.
Nebo se kolem 30 potýká s depresivními náladami, mizerným sebevědomím, potýká se se sociálními fobiemi, závislostmi atp.
Chybí základní informace o tom, že ve 30 je člověk zcela zdráv fyzicky a psychicky, což není samozřejmost. Na­opak

Kešař

Zachovat tělo, protože mysl se neustále vyvíjí a jak člověk přemýšlí ve 30 letech, jinak se dívá na společnost ve stáří. Každé má své.

zjentek

No tak to tělo, logicky! Mysl nějakého mladého ucha v důstojném věku nechceš, jako!

Dochy

Co by sis vybral… z čeho?
Hele, nauč se klást otázky. Netuším na co se ptáš – co mám jako na výběr.