Mr.Jan

Bude se válčit u nás v ČR?

Nejlepší odpověď
paul1

No to snad ne, ať nás chrání pánbu od toho.

Další odpovědi
elkon

Podívej se do křišťálové koule.

Ametyst

Dobrá otázka pro tři válečnice: Černochovou, Pekarovou, Langšádlovou. Voliči jsou jistě se svými zástupci v kontaktu, jak je v demokracii běžné.

led

Neradujte sa. Fyzicky tento boj neprekročí hranice Ukrajiny. Ale zanechá po sebe spúšť v myslení ľudí.

Kryšpín

Pokud tam naše moudrá vláda a president odešle dobrovolníky tak poněvadž jsme nepřátelská země a v obranném paktu NATO tak je to de fakto zapojení NATEm se všemi následky.
Pokud by byl v USA presidentem nenáviděný jak v USA tak u většiny Čechů D. Trump tak ke konfliktu nedošlo několikrát komentoval – starejte se o USA a nikoliv o Ukrajiny a A. Merkelová která již není politička – jednejte jednejte, také jí čecháčkové nemohli přijít na jméno.
To naopak demokratické státy Kanada, Anglie, USA vojenské poradce a zbraně aby se vyzkoušely v UA na lidech a Česko musí přivrkovat zbraně a dobrovolníky.

df

paul1 – co to je pánbu?