_Bůh_

Tak už je po válce. Čekali jste, že bude takto rychlá?

USA a EU se dohodly na svržení ekonomické atomovky. V pondělí bude v Rusku hyperinflace. Konec Putina.

Nejlepší odpověď
Kazatel

No, popravdě mám trochu strach, pořád platí, „Neser kobru bosou nohou“. Těžko domyslet, co to může všechno znamenat a hlavně vyvolat.

Další odpovědi
zjentek

Děláš si legraci?

Tak tohle je opravdu konec, ovšem nicotných bojůvek. A že je po válce? 🤦‍♂️ Tohle je začátek té skutečné, světové. Nebo se snad Bůhu domníváš, že Vladimir se nechá kýmkoli lynčovat, natož pak dopustí vlastní lynč vlastním národem? To já se naopak domnívám, že záhy velmi zřetelně spatří a jasně označí „jediného pravého“ likvidátora veliké Rusi. Venkoncem už to předpověděla nějaká vědma dávno v historii: Onen, jenž skutečné zkázy světa se dopustiv, bez porostu pidižvík malého vzrůstu bude, s malým to udem. Nebo tak jaksi, úplně přesný výklad předpovědi to není. Každopádně prdel to není na to vezměme jed, rychlá válko. );

paul1

Myslím, že není vhodné říkat mu Vladi mír. Ta koncovla by měla znít jinak, např. Vladiválka. Doufám, že nedojde k nejhoršímu. O všem jistě nerozhoduje jen on. Má tam generalitu a ta by ho snad v nejhorší situaci neposlechla.

_Bůh_

Zjentek: Víš co, Sašo?

zjentek

Nejdu, prdel to nebude!