Bojíte se eboly?

Máte z ní strach,nebo si myslíte ,že je to planý poplach?Doufám,že se to Čr vyhne.
Snad se lidstvo nevyhubí samo
http://www.no­vinky.cz/doma­ci/350068-na-prazske-bulovce-hospitalizovali-muze-s-priznaky-eboly.html
Doplňuji:
Pro Funnu:nemocí ,které se u nás běžně vyskytují se opravdu nebojím,jsem naklonovanej od felčarů,tak,že odolnej.

Nejlepší odpověď
zzzzz

Rakoviny se bojím víc.

Další odpovědi
Funna

stejně jako se bojím malárie, žluté zimnice, nebo spavé nemoci…nejsou to běžné nemoci v našich končinách, tak proč pořád většina propadá panice a věří všemu, co nějaký plátek napíše…a nemocí, které se u nás běžně vyskytují se nebojíš??
Doplňuji:
hmm…tak to by mne opravdu zajímalo, jak se dá „naklonovat“ třeba AIDS?…a přenos je u tohoto onemocnění hodně podobný, jako u eboly…
a stejně jako zzzzz se víc bojím toho raka…

setapouch

Jsou závažnější věci, které by lidstvo mělo řešit. Nějaká ebola je jen nicotná letní přeháňka.

mosoj

Jo, jo lidstvo je přemnožené, AIDS selhalo.
Není síly která by EBOLU zastavila. Naše republika má k dispozici celkem 10 lůžek. Víc než směšné.
Ostatní státy na tom ale nejsou jinak !

FatalAnonym

„Doufám že se to Čr vyhne.“ To jsi napsal zrovna ve výstižnou dobu…
http://www.no­vinky.cz/doma­ci/350068-na-prazske-bulovce-hospitalizovali-muze-s-priznaky-eboly.html

jáára

nebojím. ani trochu. tohle mě nebere

Funna

panika zažehnána…mž z článku NEMÁ ebolu