Lolísek777

Jak se projevuje zamilovanost u kluků?

Jak holka pozná, jestli je do ní kluk zamilovanej nebo ne ? Taky kluci píšou hezký esemesky a váhaj, jestli maj odeslat ? Taky se kluci představujou, že¨ta holka je s nima večer v posteli ?

Odpovědi
led

Vycíti to.
Je to síce stráááášne dávno ešte v praveku, ale na mojom chlapcovi to bolo vidno. Písal mi lístočky, básničky a zveroval sa so svojimi predstavami. Školská láska :)
Posteľ nie, vtedy sa chodilo na zmrzlinu a do kina.

anonym

Tak když mě bylo 14 nebo 15, líbila se mě jedna ze třídy, Renata. To jsem byl do ní zblázněný ale proto jsem se s ní nedokázal takňak sblížit. Chodil jsem po ulici ve které bydlela, onanoval a díval se přitom na její fotku kde jsme byli vyfoceni celá třída. Měla takové pěkné dudlíky na které bylo radost se dívat:-), no. Nádherné vlasy. Kdyby byly tenkrát mobily tak by to bylo jednodušší. Ale myslím že pořád ve školách funguje posílání psaníček. Tak jak to holka pozná že je zamilovanej?? Prostě se k ní nehlásí, bojí se. Asi tak. Ta forma SMSek musí to kontaktování hodně zjednodušovat.

no coment

Tak to je hodně těžký, protože každej kluk to dává najevo jinak ;) taky bych ráda věděla, jestli se líbim tomu, kterýho chci ;P