LucinkaLLL

Beta Karoten

Mám brát beta karoten na opalování po celý rok nebo jen v době, kdy se opaluji?

Odpovědi
anonym

Beta karoten neberu. Já si klidně počkám až na plnou verzi.

lota

Stačí začít několik měsíců před letní sezónou, třeba s novým rokem. Přímo v létě už to ničemu moc nepomůže, takže se dá přestat a začít zase až jako přípravu na léto.

marci1

Praktické je si koupit opalovací krém nebo mléko již s beta karotenem. Dá se jich koupit velké množství.

Bobík147

Beta karoten je vhodné přijímat po celý rok, avšak ne syntetický, ale přírodní, například v mrkvi.

Jsemtady

Jen pozor bk u kuraku zvysuje sanci na rakovinu plic o 30%.