Avatar uživatele
misicka2310

opálení v soláriu

Ahoj zajímalo by mě za jak dlouho bude pokožka opalená ze solarka chtěla bych tam začít chodit protože přes léto se neopalim nikdy nejde mi to:( tak zvažuju solárko a rada bych věděla za jak dlouho to půjde videt děkuji
Doplňuji:
jde mi o opálení ale že mi nejde se opalit nauč se číst!!!

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5112 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kropitko

Já bych se na solárko vykašlala,raději vyzkoušejte nějaký vitamíny které obsahují beta karoten. Dcera se také nemůže opálit,ale už 2 roky,vždy tak od května-srpna baští tyto vytamíny a pomohlo jí to,hlavně už nedochází k tomu,že po půl hodině na sluníčku je rudá jak rak.
Na trhu je spousta značek tohoto produktu.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
ReHu

Nezapomeň, opalování v solárku je ještě nezdravější, než opalování na sluníčku.
Už jsem viděla paní s rakovinou kůže.
Takže svou kůži si chraň.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
oskar

Opalovat se pomalu a nepřehanět to.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jakube33

Do solária bych nechodil ani kdybych měl vypdat jako bílá stěna!!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
gnr54

Pokud jste ještě nikdy nebyla,tak si dejte 2až 3dny jen 5min.(záleží jaký maj u vás solárko)potom 2dny po 7min.a dávky zvyšovat.Za týden by to mělo být vidět.Pak to po 14dnech přikrmujte.Záleží jakou máte pokožku.Tak opatrně!!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lucimia

Já myslím, že pokud máte od přírody světlou pleť, která se ani v létě neopálí, tak moc ani v solárku nezhnědnete. Spíše si zničíte velmi kůži.
Věřte mi, nikdy jsem tam nechtěla chodit, až mě teta v Praze v létě vytáhla (ta chodí pořád). Byla jsem hezky opálená (ale jsem snědý typ od přírody), ze začátku jsem z toho měla radost, ale jak se to začalo loupat, tak mi na ramenou a trošku zad zůstali bílé fleky, které prostě už nezmizely. Už to bude rok. ☹ Jsem přesvědčená že to je ze solárka. Měla jsem tak krásná záda a teď tam mám fleky. ☹ takže fakt nedoporučuji a raději buďte bílá, než potom nějaké problémy i třeba horší než jsou pigmentové fleky. Věřte mi.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek