misicka2310

opálení v soláriu

Ahoj zajímalo by mě za jak dlouho bude pokožka opalená ze solarka chtěla bych tam začít chodit protože přes léto se neopalim nikdy nejde mi to:( tak zvažuju solárko a rada bych věděla za jak dlouho to půjde videt děkuji
Doplňuji:
jde mi o opálení ale že mi nejde se opalit nauč se číst!!!

Nejlepší odpověď
kropitko

Já bych se na solárko vykašlala,raději vyzkoušejte nějaký vitamíny které obsahují beta karoten. Dcera se také nemůže opálit,ale už 2 roky,vždy tak od května-srpna baští tyto vytamíny a pomohlo jí to,hlavně už nedochází k tomu,že po půl hodině na sluníčku je rudá jak rak.
Na trhu je spousta značek tohoto produktu.

Další odpovědi
ReHu

Nezapomeň, opalování v solárku je ještě nezdravější, než opalování na sluníčku.
Už jsem viděla paní s rakovinou kůže.
Takže svou kůži si chraň.

oskar

Opalovat se pomalu a nepřehanět to.

jakube33

Do solária bych nechodil ani kdybych měl vypdat jako bílá stěna!!

gnr54

Pokud jste ještě nikdy nebyla,tak si dejte 2až 3dny jen 5min.(záleží jaký maj u vás solárko)potom 2dny po 7min.a dávky zvyšovat.Za týden by to mělo být vidět.Pak to po 14dnech přikrmujte.Záleží jakou máte pokožku.Tak opatrně!!

Lucimia

Já myslím, že pokud máte od přírody světlou pleť, která se ani v létě neopálí, tak moc ani v solárku nezhnědnete. Spíše si zničíte velmi kůži.
Věřte mi, nikdy jsem tam nechtěla chodit, až mě teta v Praze v létě vytáhla (ta chodí pořád). Byla jsem hezky opálená (ale jsem snědý typ od přírody), ze začátku jsem z toho měla radost, ale jak se to začalo loupat, tak mi na ramenou a trošku zad zůstali bílé fleky, které prostě už nezmizely. Už to bude rok. ☹ Jsem přesvědčená že to je ze solárka. Měla jsem tak krásná záda a teď tam mám fleky. ☹ takže fakt nedoporučuji a raději buďte bílá, než potom nějaké problémy i třeba horší než jsou pigmentové fleky. Věřte mi.