Avatar uživatele
hanny 2

Bavilo by vás sbírat houby jak v Rusku nebo je raději hledáte?

http://www.you­tube.com/watch?v=v_a0LrC­f758&feature=pla­yer_embedded

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? aramah, Drap, anonym před 4427 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Cigáro přilepené na rtu a plastový kýbl! Bůhví jestli ty hřiby nejsou „atomové“.Ne,ne­bavilo by mě takhle houbařit.Mám ráda chodit sama lesem se čtyřnohým doprovodem,mám ráda rozličné druhy hub,což místní domorodce uvádí v nelíčený odpor( sbírají jen hříbky) a chodím na houby prakticky celoročně.Nejraději mám štědrodenní a novoroční výpravy s nadílkou pro zvířátka a hledáním hub.Neoblibuju hledání hub o prázdninách,kdy všude halekají lufťáci a nemám ráda nadúrodu-je s tím potom moc práce najednou.....:D

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Baví mně každé sbírání. Jednou v životě jsem se dostal do obdobné situace i u nás.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Hanny, i tady by to bylo o úhlu pohledu.
Jdu-li do lesa sbírat houby za účelem křečkování zásob na zimu, je ruský způsob nejvhodnější.
Pokud jdu do lesa za relaxací a maximálně počítám s nějakým odloveným klíštětem, tak by mne takové nadělení nanejvýš naštvalo.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
veruska

Takové hřiby bych s radostí sbírala.Radost pohledět!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pusinka50

Myslím si bez legrace, že to je Černobylská oblast, v roce, jak bouchnul Černobyl (r. 84?)jsme sbírali přesně takhle houby, rostly jako diví, každý den na úplně těch samých místech byly mraky vzrostlých hub – za 1 den!! – se zářivě lesklými kloboučky. Jenže my jsme ještě nevěděli, že bouchnul Černobyl.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

A co takováto úroda. Ta by vám seděla ?
Není to v Rusku.

http://www.ulo­zisko.sk/obraz­ky/500742/100_0935_1_­.jpg

_

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek