hanny 2

Bavilo by vás sbírat houby jak v Rusku nebo je raději hledáte?

http://www.you­tube.com/watch?v=v_a0LrC­f758&feature=pla­yer_embedded

Nejlepší odpověď
anonym

Cigáro přilepené na rtu a plastový kýbl! Bůhví jestli ty hřiby nejsou „atomové“.Ne,ne­bavilo by mě takhle houbařit.Mám ráda chodit sama lesem se čtyřnohým doprovodem,mám ráda rozličné druhy hub,což místní domorodce uvádí v nelíčený odpor( sbírají jen hříbky) a chodím na houby prakticky celoročně.Nejraději mám štědrodenní a novoroční výpravy s nadílkou pro zvířátka a hledáním hub.Neoblibuju hledání hub o prázdninách,kdy všude halekají lufťáci a nemám ráda nadúrodu-je s tím potom moc práce najednou.....:D

Další odpovědi
Drap

Baví mně každé sbírání. Jednou v životě jsem se dostal do obdobné situace i u nás.

anonym

Hanny, i tady by to bylo o úhlu pohledu.
Jdu-li do lesa sbírat houby za účelem křečkování zásob na zimu, je ruský způsob nejvhodnější.
Pokud jdu do lesa za relaxací a maximálně počítám s nějakým odloveným klíštětem, tak by mne takové nadělení nanejvýš naštvalo.

veruska

Takové hřiby bych s radostí sbírala.Radost pohledět!

pusinka50

Myslím si bez legrace, že to je Černobylská oblast, v roce, jak bouchnul Černobyl (r. 84?)jsme sbírali přesně takhle houby, rostly jako diví, každý den na úplně těch samých místech byly mraky vzrostlých hub – za 1 den!! – se zářivě lesklými kloboučky. Jenže my jsme ještě nevěděli, že bouchnul Černobyl.

mosoj

A co takováto úroda. Ta by vám seděla ?
Není to v Rusku.

http://www.ulo­zisko.sk/obraz­ky/500742/100_0935_1_­.jpg

_