Pé.ju.ška

Baví Vás to tady?

Nejlepší odpověď
beer

Jak kdy ))

Další odpovědi
anonym

Jsem tu krátce na to abych mohla kritizovat,ale přesto jsem tu zažila lepší časy…:D

quentos

Baví, jinak bych tu nebyl.

tom004

Ano.Jinak bych tady neztrácel čas.

Illines

Kdysi mne to bralo,pak jsem odesla a zas vratila,ale uz to neni ono,nejsem tim posedla a jen tak se mrknu.

hanulka11

Baví…a tebe?????

Damiana

Ano, nedělám věci, které mne nebaví. Řekla bych, že to zde má dobré „jádro“ a ti, kteří zde „vystupují“ jen pohostinsky, to zase zajímavě zpestří. Alespoň to tu žije! 🙂

Alča M.♥

Taky jenom nekdy a presto tu na to furt chodim
Doplňuji:
jsem zavisla