jirka F

Anketa: Jakým jídlem doplňujete bramborák?

Dovysvětlení otázky:Když se usmaží, upeče bramborák, dáváte si na něj třeba ještě kousky hermelínu nebo masovou směs (bramborák s masovou směsí) atd.?

PS: Čerpal jsem obrázek z Pixabay.

Nejlepší odpověď
aliendrone

a) Jím bramborák jen tak bez ničeho.

Já (když náhodou) dělám bramborák, tak vždycky do něj nacpu na kostičky (cca 7–8mm) nakrájenou šunku Jamon Serrano – neuvěřitelně to k sobě pasuje!! V případě, že mám hodně velké roupy, tak ho usmažení potřu čerstvě utřeným česnekem (se solí). Tohle tě zasytí tak, že žádný příkrm není třeba. :)

Další odpovědi
annas

d) Jiná odpověď(dopiště v komentáři)

Kvůli dietě peču bramboráky v troubě. Jak přílohu – zeleninový salát nebo kvašenou okurku či zeleninu, případně i zelí.

quentos

a) Jím bramborák jen tak bez ničeho.

Když se dobře udělá, je příloha zbytečná.

mosoj

a) Jím bramborák jen tak bez ničeho.

Bramborákem se pravidelně přežeru i bez dalších patlanin.

tyrox

a) Jím bramborák jen tak bez ničeho.

kodl67

d) Jiná odpověď(dopiště v komentáři)

Studené mléko.

Malvína

a) Jím bramborák jen tak bez ničeho.

Aktuální otázka! Právě jsou dosmaženy :) Jím je samotné, zapíjené mlékem. Neptejte se mě proč. Každý v mém okolí zapíjel, až jsem podlehla také. A špatné to není. Zcela výjimečně si dám s masovou směsí.

Frogman

d) Jiná odpověď(dopiště v komentáři)

Já mám rád natrhaný bramborák v bramboračce nebo jiné polévce. :)

Kepler

a) Jím bramborák jen tak bez ničeho.

Vyjímečně si k němu udělám špenát, nebo dušenou kapustu – pro odlehčení

Edison

d) Jiná odpověď(dopiště v komentáři)

Dá se ledasco. Od samotnýho, přes ďábelské tousty na malý, ale silnější bramborák, např. na lívanečníku udělaný a posypat strouhaným sýrem…
Nebo jako přílohu třeba ke guláši, máma dělala takovou zvláštní houbovou omáčku…

Dokonce existuje i recept na sladko… On byl teda spíše silně neutrální, ale pak se lehočce obalil ve skořicovym cukru… Pecka…

Já se bramboráků přežeru naprosto dycky… S čímkoli… Musim si dát dycky nějakej bilinkovej ligérek před i po… 😁

smart aleck

d) Jiná odpověď(dopiště v komentáři)

K bramboráku mám rád kvašáky nebo kysané zelí jako salát.

iceT

d) Jiná odpověď(dopiště v komentáři)

Bramborák buď plním šunkou a sýrem /hermelínem, tvarůžkama/ a doplním hromadou čerstvé zeleniny, nebo masovozeleninovou směsí. Případně suchý bramborák a čerstvou zeleninu k tomu.

metro

a) Jím bramborák jen tak bez ničeho.

Arne1

d) Jiná odpověď(dopiště v komentáři)

přidám pivo

jepik

a) Jím bramborák jen tak bez ničeho.

Dochy

a) Jím bramborák jen tak bez ničeho.

Doma dělám cmundu jen tak… Dochucená majoránkou, česnekem a škvarkama. Trhá se členy domácnosti ještě horká (větší, tenké dobře prosmažené placky) a k tomu studené mléko 😉

jáára

a) Jím bramborák jen tak bez ničeho.

nyjono

a) Jím bramborák jen tak bez ničeho.

Většinou bez ničeho. Ale občas c), s masovou směsí :)

jirka F

No pane jo,tolik odpovědí jsem ani nečekal.