kulichmulich

Zužená předkožka

Dobrý den, mám zuženou předkoužku a bojím se to říct rodičům.(je mi 12)
už několikrát, když se mě ptali, jsem jim řekl že to jde, i když to nešlo. co mám dělat?

Nejlepší odpověď
quentos

před 213 dny ti na tutéž otázku byla poskytnuta, alespoň podle mého názoru, ta nejlepší rada. Proč jsi za těch 213 dnů nezašel na tu urologii? Jak ti již řekl jeden z respondentů, jedná se o lehký chirurgický zákrok.
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/predkozka-na-penisu

Další odpovědi
bolak

A proč se bojíš to říct rodičům? Táta má přece předkožku taky, nebo myslíš že ho tím naštveš?

  • Tatííí, já mám zúúženou předkožku..
  • No jak si to představuješ člověče! Dva týdny zákaz televize!!

Myslíš že tohle je pravděpodobný scénář? To víš že ne, pošle tě buď na chirurgii nebo na urologii, a tam bych šel bejt tebou spíš, tam sou na předkožky zvyklý. A nebo můžeš počkat jak se to vyvine, ale sama ti nezmizí, jestli doufáš v tohle. Bude to buď stejný, a nebo ještě horší, a tím horší myslím že můžou nastat komplikace, takže tam jednoho dne stejně budeš muset jít a ta doba pravděpodobně nastane ve chvíli kdy bolest převáží strach a stud, čili bych se bejt tebou odhodlal co nejdříve. Né nadarmo se říká že kdo pozdě chodí, parafimózu si přivodí.