terry

Znáte z TV ty šílený soutěže. Kdo sní nejvíc chili papriček apod? Nebyla soutěž, kdo vydrží nejvíc komářích štípanců?

Doplňuji:
Jo, kolem 18 – 20.hod komáři štípou jak šílený ☹.
Repelent smrdí, ve mikině mi je vedro, tak kolem sebe mávám jak blázen.

Nejlepší odpověď
anonym

Celkem spolehlivě zabírá konzumace piva nebo se předávkovat (asi v tvém případě) pangaminem či nějakou jinou formou pivovarských kvasnic a jiných B vitamínů,které seženeš v lékárně nebo drogerii..Každý kdo někdy jel vodu zná tento trik- jak se ubránit komáří invazi.Funguje to tak,že nadbytečné množství (není škodlivé) tělo vylučuje močí i potem a tedy póry v pokožce a to komáry odpuzuje.Taková kůra není občas na škodu- naopak podpoří zdraví pokožky,vlasů,nehtů atd.a účinky jsou poměrně dlouhodobé…:D

Další odpovědi
www

Jen předpokládám, že někde byla. „Lidi už neví co roupama dělat“, jak říkala už moje babička 😁.

hanulka11

jej tak to nevím- ty jsi terry poštípaná???????