Klára K.

Znáte se tu někdo osobně s adminem těchto stránek?

Odpovědi
beer

To si myslíš, že ti to někdo prozradí?
Osobně mám minimálně jeden tip ))

anonym

Kdybych se já znal se zdejším adminem, nevím, nevím jak by to dopadlo.

anonym

Jsou to většinou spolupracovníci. Poznají se podle většího množství dávek otázek které vkládají pravidelně. Dá se to časem rozpoznat. Ten „jeden“ má blízký vztah k adm., ale nemyslím si, že se znají osobně. Je totiž sám od sebe příliš aktivní.

deist

mě se zdálo, že se tu vkládají i smyšlené otázky, ale nechtělo se mi tomu věřít. Proč to někdo dělá, když ho nezajímá odpověď?