Avatar uživatele
bolak

Znáte osobně někoho kdo spolknul lithiovou baterii?

http://www.no­vinky.cz/doma­ci/369320-deti-stale-vice-polykaji-leptajici-lithiove-baterie.html

Doplňuji:
beer: jsem čekal že dodáš: …a od tý doby šlape jak švýcarský hodinky

Zajímalo by mě proč to ty děti dělaj. Já teda jako malej lízal zdi, ale mi to chutnalo, říkal jsem tomu vertikální zmrzka, ale lithium? Ptali jste se jí proč to snědla? Kvůli tomu že se to pěkně leskne? A kolik jí bylo?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: bolak

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? briketka10 před 3269 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
briketka10

to neznám, ale, když jsme byly malí,
tak moje ségra dvojče spolkla figurku
od člobrda žlutou to jsem tu už psala
a naši čekali u nočníku než ji vyleze 😁

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
beer

Stalo se to malé vnučce mé kamarádky a byla to dost honička. Dítě je ale v pořádku.
Maminka si chtěla vyměnit baterku v hodinkách a než je otevřela, dítě to novou přichystanou v mžiku spolklo. K lékaři se jelo ihned.
Doplňuji:
Nebyl jsem u toho, tak nevím nač se ptali. Ale vím, že malé děti při „poznávání světa“ zkoumají neznámé věci vždy všemi smysly – chuti nevyjímaje. A stačí jen maličká nepozornost ke vzniku problému.
Moje dcerka nám zase rychlostí blesku rozkousla rtuťový lékařský teploměr ))

Upravil/a: beer

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?www Nahlásit


Avatar uživatele
Angel1234

Ne, nikoho takového neznám. A radši bych to ani nezkoušel… Můžeš tak vážně ohrozit svůj život

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
mosoj

Coche a co se děje. Já jsem neřekl že se mají baterie baštit. Já jsem tvrdil, že daleko nebezpečnější je baterii rozebírat, ona totiž po rozebrání začne intenzivně hořet. To ví málokdo !!!
No nic lidská blbost je bezmezná.

před 3268 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
mosoj

A co asi ten lékař udělal, když se k němu jelo hned. To zde napište.

před 3268 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
cochee

Tohle je typický případ, kdy tazatel dává palce každé odpovědi (za snahu), byť i nesprávné nebo dokonce vyloženě nebezpečné – jako teď napsal mosoj, jeho odpověď by měla být adminem vymazána jako potenciálně ohrožující zdraví a život! Spolknutá lithiovka NESMÍ být zařazena do kategorie „A co jako“!!! Dovedu si představit, jak matka, jejíž dítě spolkne článek, nad tím mávne rukou, protože mosoj tady napsal, že se nic neděje a dostal za tu odpověď palec.

před 3269 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek