Znáte někdo odpověď?

Takže psychotest:

Je to příběh jedné dívky.Když byla na pohřbu své matky,setkala se tam s chlapcem,kterého do té doby nikdy neviděla.Protože ten chlapec byl tak krásný a okouzlující,jak si vždy představovala,že by vysněný chlapec měl být,okamžitě se do něj zamilovala.Protože však byla velmi ostýchavá,nezeptala se jej na jeho telefonní číslo ani kde bydlí.O pár dní později tato dívka zavraždila svou sestru. Otázka zní: Jaký byl motiv vraždy její setry ?
Doplňuji:
Odpověď: Dívka doufala,že se se svým milovaným chlapcem potká opět na pohřbu. Pokud jste opověděli správně,přemýšlíte jako psychopat. Tento test vytvořil jeden americký psycholog,aby otestoval,zda někdo má mentalitu vraha.Drtivá většina uvězněných masových vrahů odpověděla na tento test správně. Pokud jste neodpověděli správně,je to pro vás dobrá zpráva – nemáte mysl psychopata a potencionálního vraha. Pokud vaši přátelé odpověděli na tento test správně,pak vám doporučuji,abyste si od nich drželi odstup.

Nejlepší odpověď
briketka10

něco podobného, nebo stejného sem
kdysi napsala iceT, ale jak to dopadlo
si už nepamatuju třeba napíše odpověď
a dozvíme se to já netuším a hádat se
mi motiv vraždy nechce :)
Doplňuji:
tákže pěkná krávovinka 😁

Další odpovědi
zzzzz

Jsem psychopat 🙂

Nebojte se nejsem, psychologické testy jsou všechny na jedno kopyto a dají se lehce prokouknout. Stačí si o tom načíst pár knih.

To by i policisté z vražd museli být psychopati, ti se také musí naučit uvažovat jak vrah:-))) Vše je jen o přemýšlení a spojování si souvislostí.

Mimochodem jaký motiv k vraždě jste tam viděla vy Sambo????
Doplňuji:
Psychologické testy jsou vždy nějak zaměřené, nikdy nezkoumají vše, zkoumají jen určité věci, a pokud vím na co je zaměřený (což není těžké odhadnout), pokud mám k tomu načteno a pokud jsem člověkem inteligentním a intuitivním, tak poznám, na co se mě vlastně ptá, a dokážu mu odpovědět to co chce slyšet.

Výborným příkladem jsou testy pro policisty nebo profesionální řidiče. Vyloženě se jich ptají rozčílíte se rychle? Jednáte a pak až myslíte? No jen blbec by tam napsal ano.

iceT

Dnes už odpověď znám,tehdy jsem nevěděla,takže nejsem psychopat.
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/mate-mysl-psychopata

anonym

Že by s ním chodila sestra, možná je to chyták. Příběh „jedné“ dívky.

horke-kakao

Znám, ty na to sám nepřijdeš? :)

Mc Merkurion

ta sestra si o to číslo řekla…

marci1

Ani by mě tamto nenapadlo ! 🙂

Kelt

Motivem byla žárlivost. Obě sestry byly dvojčata a ona se bála toho, že se chlapec zamiluje do její sestry. Aby tomu zabránila, odstranila svou sestru takovým způsobem.

Mozeq

Omg :D, no gratuluju tomu co odpoví správně :DDD

klob1

Spíš mi to připadlo jako film nejprve. Tak nevím, proč se ta sestra kvůli tomu chtěla vraždit? Možná, byla jako moc lidí dnes, že si berou zbytečně životy a neví, co dělat, když nemají asi co dělat? Já mám stále co dělat, tak nemám čas takto ještě hloupnout. Bez takových je přece život krásný. A psychotesty jsou právě pro nenormální lidi, protože stejně člověk se může úplně zachovat jinak nežli ten psychotest vyhodnotí a naopak.
Přece by to mohla i řešit jinak, jsou různé možnosti!

ptáč

Jo jo, to už tady bylo. Jak ten čas letí..

briketka10

iceT

teď jsem se s chutí zasmála své
předchozí odpovědi a co napsala
led ta vždy šokuje 😁

briketka10

Sambo
i když každej den čučím na krváky a filmy
s psychopatickou zápletkou tak tohlencto
by mě nikdy nenapadlo fakt nikdy 😁

anonym

Mě napadaly takový věci, třeba, že se ona odzvěděla, že ta sestra je s tím klukem těhotná, tak ho odkrouhla 🙂 protože by to byl incest, poněvač se dozvěděla, že je to její nevlastní bratrb a tak různě. Je potřeba moc nepřemýšlet, čím víc se nad tím mudruje, tím větší blbiny člověka napadaj. To je, jako když jsi doma sama, děláš něco nezáživnýho…střih…a najednou jsi o dvacet let zpátky v čase a mudruješ, jak bys ty věci udělala teď, překrucuješ, přemýšlíš o hloupostech… nejlepší na to, je naložit si víc práce, která ti krom rukou zaměstná i mozek,. Prostě takovýhle testy je lepší brát s humorem, škoda, že to česílko vyzradil, mohla jsem dát odpověď až dnes, bylo by víc odpovědí, mě nenapadlo, že musím taky požádat, aby ten, kdo ví odpověď tentokrát nepsal, ani ji nenaznačoval, byla by aspoň psina.

anonym

Tady není jedinej pořádnej vrahounek, co je todle za společnost? 😁

anonym

Který cvokař navrhl další pohřeb?

anonym

česílko, ty co nevíš, nepovíš, viď? V tomhle případě spíš nenapíšeš. Pamatuj si – mluviti stříbro, mlčeti zlato 🙂

anonym

mohl jsem to napsat v odpovědi na otázku, tak se nedurdi 🙂