Avatar uživatele
iceT

Máte mysl psychopata?

Mladá dívka na pohřbu své matky potkala chlapce,jehož nikdy předtím neviděla.Chlapec byl velmi okouzlující a dívka se do něj okamžitě zamilovala.Byla však velmi ostýchavá a proto ho nijak neoslovila.Za pár dní však zabila svou sestru.
Otázka zní: Jaký byl motiv vraždy?
Doplňuji:
Pane Dr.Axle,samoz­řejmě,že je to blbost jak vrata,já na to narazila včera náhodou,a tak jsem si myslela…no to je jedno,co jsem si myslela,ale stačilo jen napsat,co dívku k činu vedlo a ne rozebírat,jestli je i kriminalista psychopat nebo není.
Nadto jsem nedávno slyšela jednu větu:Chceš-li chytit krysu,chovej se jako krysa.Takže na tom psychopatsví dle mého názoru něco málo bude.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: iceT

Zajímavá 11Pro koho je otázka zajímavá? anonym, dudu, aramah, kapka, johana 56, fablen, Drap, fcoop, Damiana, briketka10, verunka483 před 4437 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
dudu

V náhlém rozpolcení své duše zjistila, že jí sestra sežrala celou bonbonieru, kterou dostala k MDŽ od svého tajně milovaného profesora kreslení.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
aramah

Žárlivost, na sestru a pak by měla důvod promluvit s oním mladíkem?

Asi blbost viď? Ale ať je to jak chce Psychopat nejsem.
:))

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Opět jeden z podsouvajících rádobytestíků kolujících po mailech, k nám dorazilo před 2 měsíci.
Odpověď prostá. Sestru zabila, aby se znovu sešla s chlapcem, o němž věděla jen to, že má vazbu při pohřbu. 🙂
(Závěr testu je sugestivní, protože u hádanek stačí zapojit střízlivou logiku, aniž bych se musel ztotožňovat s extrémním pachatelem.
To by pak všichni detektivové objasňující motivy vrahů museli být psychopaty? Sama snad cítíš, že je to pustá kravina až blbost!)
P.S. Stačí úpně nahlédnout do knihy se základy psychologie a nenechávat se naivně oblbovávat podobnými diletantskými paskvily!

  • Ještě, žes to dala do zábavy a ne do vědy, ještě by to někdo z ubožáků mohl brát vážně.

Doplňuji:
Ještě malý poznatek z klinické praxe:
Skutečně ostýchaví pacienti (nejen proklamativní), by se nikdy neodhodlali k vraždě, obvykle řeší různými intrikami a spekulacemi, aby zůstali v pozadí a nepadlo na ně podezření.
Ostatně než by došlo k pohřbu, už by dávno seděla ve vyšetřovací vazbě. A i kdyby přiznala, že to všechno dělala z romantických pohnutek kvůli patologické platonické lásce, co by udělal normální, zdravý a pohledný chlap? Utekl by na sto honů, protože ke zvrácené vražedkyni není co opětovat. Naopak u výslechu bude zdůrazňovat, že s tím nemá absolutně nic společného, jinak by mu ještě hrozil trest za spoluvinu.
Proboha, aspoň kousek obyčejného selského rozumu!!!

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
verunka483

Zabila ji, aby byl další pohřeb a mohla se tak znova vidět s tím mladíkem… 🙂 Popřípadě byla sestra moc hezká a tak se bála, že by se do sestry mohl ten kluk zamilovat místo ní 😁

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Damiana

Moc se mi líbí všechny odpovědi. Znamená to, že „na palici“ jsme vlastně všichni.
Někdo egocentrický histrión, další vcelku agresivní paranoik, jiný anankastik, s nímž je těžké vyjít, ale i obsedantní schizofrenik – no, chybí tu už jen laktační psychóza! 🙂
IceT: Mou odpověd ber, prosím, jako názor člověka, který má rád nadsázku – stejnou, s jakou byla patrně položena i otázka. 🙂
Nebýt takových testíků, nebylo by tolik různých odpovědí – a co se z nich dá „vyčíst“ – pane jo!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ten který je

Matka odkázala sestrám dědictví.Kvůli dluhům které jedna ze sester nadělala,propadlo veškeré dědictví státu.Ten mladý chlapec byl exekutor.:-)Dívka ze vzteku zabila svou sestru.
Motiv byl náhlé pominutí smyslů.:-D
P.S.Dobře mi hrabe že?:-)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Odpověď verunky je ta správná,proto jsme obě psychopatky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

zřejmě viděla ducha zemřelé matky a viděla ho pak ve své sestře, kterou zabila..
nebo ta sestra toho kluka oslovila místo ní..
nevím

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pizlicka

ten ktery je 🙂.tobe to pálíí:-))

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Ako ťažký psychopat som pochopila,
onen chlapec bola jej sestra (4%). Matke puklo srdce keď zistila, čo je mladá (chlapec) zač. Dievčina to pochopila a učinila to posledné, čo mala urobiť – vraždila…
Tragédia hodná Shakespeara
Doplňuji:
iceT, začínate byť ohrozená ao nás psychopatov, kedy bude rozuzlenie?
Je viem aj tak, že vrah je záhradník. Alebo komorník?

Upravil/a: led

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
player242

Koukla na Internet a našla tam hambaté video se svou sestrou a oním maldíkem. :D:P

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
iceT

Pokud motiv odhalíte,myslíte jako psychopati.Pokud ne,nemáte psychopatické sklony.

před 4437 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
iceT

Počkám na více odpovědí a pak sem hodím rozluštění,je v podstatě prosté.Já jsem na to taky nepřišla.

před 4437 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
aramah

Tak to jsem zvědavá jak to je..

před 4437 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
iceT

Necháte se překvapit?

před 4437 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
briketka10

ano a mám si přivstat ?
chci se dívat ještě na psychothiller..

před 4437 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek