Drap

Co to je ? /testík /

http://www.bbcc­.cz/vasek/kv%C3%AD­z.htm

A nepodvádět !
Doplňuji:
Já taky 26 . Zajímavé je , zvlaště pro ty co jsou tu déle, že snad všechny výrazy tady byly již dříve zmíněny.

Nejlepší odpověď
anonym

22 z 38 … Za snahu si zapište jedna, za znalosti slabou trojku, ale neberte to tragicky. … Ale dobré.

Další odpovědi
anonym

33,ale dělala jsem ho 2×,poprvé se mi nepodařilo otevřít výsledky.,tak jsem odešla a později absolvovala znovu.Takže to ani není podvod když jsem nevěděla co je správně a co ne,ne?…:D

Sůwa

Já taky 26 z 38, třeba ani jiná možnost není. Když jsem klikla na „správné odpovědi“, tak se to nějak zaseklo.
Doplňuji:
Už to naskočilo, já jednu vynechala, takže 27 z 36.

vlk samotař

24–38.mě se zase seká PC.

iwetax

16 bodů. Všechny jsem si typla 🙂

iceT

Tak 26 správně,hodně jsem si musela vzpomínat co se o některých pojmech napsalo zde,protože nejméně na polovinu z nich se tady někdo ptal.Ale bod za test…:-)

anonym

Nepodváděla jsem a dala to za rovných 30. Legrační je, že u těch zbývajících jsem to vzala podle logiky " to by bylo příliš snadné, kdyby to byla tahle varianta" (a pokaždé byla).
Opět to byl hezký testík, Drape a děkuji Ti za něj.

arygnoc

26 z 38.
vraj nie zlé.

Rocker

22 z 38 ☹

briketka10

strašně špatně se to vyplňovalo a mám jen 21/38 písmenka jsem si i zvětšila a hodně hádala :)

pizlicka

15.brr,jsem blllbá.

suaeda

Zajímavý test. Dosažený výsledek 25.

annas

Test mě zaujal, i když u některých výrazů se uvádí jiný původ, než jsem znala.