Sůwa

Znáte socialistické zkratky? ( zase jeden testík )

Úplně všechno jsem nevěděla, ale i tak ve mně test odhalil pamětníka 🙂
http://ankety­.aktualne.cen­trum.cz/s3/87a9b­6e2120f

Nejlepší odpověď
briketka10

Blahopřejeme k úspěšnému zvládnutí testu. Jste buď pamětník, nebo odborník na novodobé dějiny Československa.
Pochlubte se svým výsledkem na Facebooku přes tlačítko sdílet a vyzvěte své přátele na „znalostní souboj“!
Vyzkoušejte si test ještě jednou
Zpět na homepage
4. Co přesně znamená pověstná zkratka VUML?
Vojenská univerzita marxismu-leninismu
toto jsem tedy neuhodla mělo být :
Večerní univerzita marxismu-leninismu :))

Doplňuji:
u toho VUMLu quentosi mě
omlouvá asi jen to, že blbě
vidím a písmenka byla tak
prťavá :)

Další odpovědi
pusinka50

Blahopřejeme k úspěšnému zvládnutí testu. Jste buď pamětník, nebo odborník na novodobé dějiny Československa.

No bohužel nejsem odborník, ale pouze pamětník… 🙂

anonym

Jsem odborník nebo pamětník…
No – vzhledem k oné době ani nevím, jestli mne to má těšit a nebo děsit.
😉

quentos

pouhých 50% – omlouvá mě to, že jsem ročník 1983, kdy, jak napsal tuším Škvorecký, „socialistická svině již pomalu dodělávala, ale ještě stále dokázala citelně kopat“ ;{)> „testem jste neprošli, ale vlastně ani nevíme, jestli by vás to mělo mrzet“ :{D>
Doplňuji:
briketka: tak tohle jsem zrovna věděl :{/> ale na úspěšné zvládnutí mi to nestačilo…

iceT

tož taky nejsem pamětník a nevěděla jsem co byla zkratka LSD

fcoop

Blahopřejeme k úspěšnému zvládnutí testu. Jste buď pamětník, nebo odborník na novodobé dějiny Československa.

To je bilance – odborník tedy nejsem,vypadá to na pamětníka. Je zarážející,že si všechny ty zrůdné zkratky pamatuji. Pak že čas je nejlepší lékař.......

anonym

Blahopřejeme k úspěšnému zvládnutí testu. Jste buď pamětník, nebo odborník na novodobé dějiny Československa…v mém případě pamětník.

Rocker

Kromě VUMLu jsem všechno věděl.Jen nevím,jestli je dobrý se s tím někde chlubit:-)

redy

I když sem jen hádala tak dobrý.
OPBH – sem dala okresní plánovací buňka hospodářství.
má bejt bytového.
Akorát že nejsem ani jedno, to jim nějak nevyšlo 🙂

mosoj

Blahopřejeme k úspěšnému zvládnutí testu. Jste buď pamětník, nebo odborník na novodobé dějiny Československa.

Tak teď nevím co jsem, spíš trouba.

mojitek

měl jsem 3 špatně,ale byly tam hodně zkratky ktere se moc tehdy nepoužívaly .Ale jinak pěkný testík

Kelt

Děkuji, test byl zajímavý. Asi jsem měl plný počet – pamětník.

briketka10

redy

ty buňko 😁

redy

No briketko ve starejch filmech to je samá buňka 🙂

briketka10

redy

jó a v jakejch například :)

redy

No tak si mě dostala ale jen proto že si nepamatuju název,a tak mě napadá že asi kecám.Ale fakt v nějakým filmu to bylo. 🙂

briketka10

v nějakým hororech určitě :))
těch krim. las vegas apod. jak
se šťourají v těle a broucích..
http://upload­.wikimedia.or­g/wikipedia/com­mons/c/c9/Allis­vanity.jpg

arygnoc

ach, mám to v hlave ako na skládke – nič sa tam nestratí:

Blahopřejeme k úspěšnému zvládnutí testu. Jste buď pamětník, nebo odborník na novodobé dějiny Československa.

ale – kto vie čo kedy budeme zasa potrebovať.

;)

anonym

Nestraš!

arygnoc

no, škvorecký mal pocit, že socialistická sviňa kope, ja mám pocit, že akákoľvek sviňa, i tá kapitalistická, ko­pe.

ťažko povedať, čo je ešte prijateľné kopanie a čo už bolí, všakže.

a nezabúdajte- aj móda sa vracia.

quentos

pravda :{(>