Co dělat, když sem zjistila, že nás sestra nemá ráda?

Půjčila jsem si sestřin mobil, a ve zprávách jsem viděla, že si tam psala s nějakým kluke, kkterej se jí ptal, jestli je ráda, že má 3 sourozence a jestli je má ráda, ona odpověděla, že jak který a jak kdy, a pak napsala, že by chtěla být občas jedináček. Co mám dělat? :/ DOcela mě to mrzí :(

Nejlepší odpověď
marci1

Samozřejmě se nedělá, aby člověk četl někomu jinému zprávy. Je to její soukromí, člověk třeba kolikrát napíše něco, co nemyslí vážně. Myslím si, že vás ráda má. Příště nečti zprávy, které nejsou určené pro Tebe. A vlastně se to ani nesmí. Teď musíš předstírat, že jsi nic nečetla, poněvadž by jsi u sestry asi trochu ztratila důvěru. Má vás ráda, tomu věř. 🙂

Další odpovědi
setapouch

Nedelej nic, jde jen o pozu, kdyby doslo na lamani chleba, v nejake kriticke situaci, zareaguje jinak.

Mimochodem, Britove maji porekadlo: kdo nakukuje klicovou dirkou muze videt veci, ktere ho budou mrzet ;)

ivzez

Haničko,
jenom docela?

Mělo by tě mrzet pořádně – tak,
abys už nikdy nikomu nelezla
do soukromí!

A co máš dělat? Stydět se …

anonym

Jdi za sestrou a řekni jí,že jí máš ráda,co tě na to odpoví.

Nevíteto?

Pravděpodobně to tak nemyslela, lidi někdy říkají věci, které tak ani nemyslí 🙂 Tohle říká spoustu sourozenců. Možná o tom, že vás má ráda jenom úplně „neví“ a divila by se jak by jí bylo, kdyby o vás přišla. 🙂