Co dělat, když sem zjistila, že nás sestra nemá ráda?

Půjčila jsem si sestřin mobil, a ve zprávách jsem viděla, že si tam psala s nějakým kluke, kkterej se jí ptal, jestli je ráda, že má 3 sourozence a jestli je má ráda, ona odpověděla, že jak který a jak kdy, a pak napsala, že by chtěla být občas jedináček. Co mám dělat? :/ DOcela mě to mrzí :(

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Samozřejmě se nedělá, aby člověk četl někomu jinému zprávy. Je to její soukromí, člověk třeba kolikrát napíše něco, co nemyslí vážně. Myslím si, že vás ráda má. Příště nečti zprávy, které nejsou určené pro Tebe. A vlastně se to ani nesmí. Teď musíš předstírat, že jsi nic nečetla, poněvadž by jsi u sestry asi trochu ztratila důvěru. Má vás ráda, tomu věř. :-))

Další odpovědi:

Stříbrný

Nedelej nic, jde jen o pozu, kdyby doslo na lamani chleba, v nejake kriticke situaci, zareaguje jinak.

Mimochodem, Britove maji porekadlo: kdo nakukuje klicovou dirkou muze videt veci, ktere ho budou mrzet ;)

Stříbrný

Haničko,
jenom docela?

Mělo by tě mrzet pořádně – tak,
abys už nikdy nikomu nelezla
do soukromí!

A co máš dělat? Stydět se …

Jdi za sestrou a řekni jí,že jí máš ráda,co tě na to odpoví.

Bronzový

Pravděpodobně to tak nemyslela, lidi někdy říkají věci, které tak ani nemyslí :-) Tohle říká spoustu sourozenců. Možná o tom, že vás má ráda jenom úplně "neví" a divila by se jak by jí bylo, kdyby o vás přišla. :-)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4390
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2268
Zlatý annas 1827
Zlatý quentos 1547
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1520
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.