Kroupič

Znáte nějakýho kantora, co si potykal se žáky ? :)

Odpovědi
tom004

Na průmce,jse měli na el. techniku, pana profesora Krejčího,jinak „sucharda“,pro svojí váhu.U něj platilo:„ve škole a před manželkou mi budete vykat,jinak si takáme“.Tenkrát mu bylo 52 let,a byl skvělej.

Valky

Na základce s naší učitelkou na čj, byly jsme si hodně blízké – několik let ze základky a pořád si mailujeme… :) Byla to perfektní ženská, kterou bylo do pedagogiky škoda – nyní se věnuje něčemu – po ní, lepšímu. Navíc měla skvělý odhad.. Řekla mi, že jednou budu doktorka, že to ví… Já se hlásila na elektro průmku – maturita ze silnoproudé elektrotechniky. Od dětství fóbie z krve a špičatých předmětů – špendlík, jehla… nemůžu to ani vidět… A dneska se hlásím na medicínu – fyzioterapie.. :))) Takže měla pravdu :)