Marty Koller

Znáte nějaké vtipy o tlustých dívkách?

Nejlepší odpověď
Kepler

Jak vyprávěl Ander z Košíc: Moja Erža, to to roba. Ak ju mucha chcela oblecet, zdochla na pol trati!!

Další odpovědi
EKSOT123

Znám jich hodně, ale mě se vtipy o tloušťce nebo ošklivosti moc nelíbí, protože ti lidé s tím mají dost trápení. Tak jen malinko:
> Doktor mi řekl, ze prý trpím anorexií. Jako by nestačilo, že jsem tlustá…

Čo je to maximálna obezita? Keď spadnete naraz z oboch strán postele.
Čo je maximálna obezita? Keď si ľahneš na pláž a Greenpeace ťa začnú ťahať do mora.

marci1

Ne, ale četla jsem, že 4 z 5 dívek ve věku 12–15 let si myslí, že jsou „tlusté“. A to je už skoro jako vtip. 🙂

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

successful

Ne a ani nechci.

Dochy

EKSOT: Ten palec je za anorexii 😉