annas

Znáte „humry pro důchodce“? Třeba budou chutnat i vám.

http://letecka­posta.cz/232293434

Nejlepší odpověď
Andělé

😁)))),no,nic k němu? Tak jako předkrm to beru.:-D Sice nejsem důchodce,ale takového mrkvového humra bych si měla nejspíš připravit k večeři,místo toho na co jsem zvyklá..
Děkuji moc!:-))

Další odpovědi
briketka10

dobrý nápad 😁
krásný obrázek..

Conchus

Vypadá to výborně, i když já mám raději mrkev dušenou s plátky hovězího a s bramborovým knedlíčkem či kroketami.

zl@tk@

Nastrouhat na jemno, trochu cukru, pokapat citronovou šťávou – promíchat, nechat odležet a potom mňam, mňam …

tom004

Mrkev mohu v jakékoliv úpravě,takže beru i humra.Bezva nápad. 🙂