NikolkaCZE

zlatý retrívr !!!!!!!

Chtěla bych se zeptat kolik se platí za odblešení odčervení atd za štěně… a v jakem množství se má dávat žrádlo štěně

Nejlepší odpověď
anonym

Prostředky na odčervení koupíš i v lékárně bez receptu,dávkuje se podle návodu.Prostředky na odblešení v drogerii.Nebo obojí u veterináře,pokud máš štěně v takovém stavu,že potřebuje odčervit,odblešit atd,bude lepší,když jej necháš veterinářem prohlédnout.Stejně budeš potřebovat očkování a to může provést jedině veterinář a štěně musí být před tím vyšetřeno a zbaveno všech parazitů.Krme­ní,pokud budeš krmit granulemi,dávej podle návodu vzhledem k věku a váze psa…:D

Další odpovědi
Drap

U každého veterináže jinak. Tablety na odčervení se dávají podle váhy psa. Krmná dávka bývá uvedena na obalu granulí. Štěněti dávat žrát třikrát za den, Asi po půl roce dvakrát a dospělému psu stačí 1 x.