Zlaty Ary zlaty !!

Doplňuji:
Mily , zlaty , hezky Ary … ja dnes mela takove nervy , kvuli vam , ze se snad budeme muset jit nekam spolu opit ! 🙂
Ja musela " mimoradne " dnes pracovat .. ted jsem pribehla , nakup " mrskla " na zem .. mam na sobe jeste strevice a kabelku a hnala se k odpovedim. 🙂
Jeste , az me neco napadne , tak dopisu do diskuze … pusinky vam vracim za ty od vas k memu zlatu… ostatnim se omlouvam … od Dr. Axla mam " povoleni ". :-p -iv-

Nejlepší odpověď
anonym

No-iv-,že ty jsi hlídala celé odpoledne?Samoz­řejmě,že letí gratulace!Veliká.

Další odpovědi
tom004

Moc se neorientuji :),ale rád blahopřeji ke zlatu.

anonym

Zasloužená gratulace pro univerzálního podnikatele, jehož ani dvojitá životní prohra nezlomila.
(Tentokrát jubileum i zásluhou iv).
Doplňuji:
P.S. Svou předchozí otázkou jsem zadržoval nápor, už se tlačili tři nadržení gratulanti (ky?).

rynek878

Já bych se také rád přidal ke gratulaci za zisk zlatého postu,inu jedeme dál,ne?

led

Prirodzene, blahoželám.

  • iv-,

to nemáte dohodnuté s adminom, aby vám zlatých a strieborných nováčikov poslal na mobil?

hanulka11

Safraporte ,nějak jsme to neuhlídali -už to pěkně přešvihl, i tak ti přeji stále plnou studnici nápadů a odpovědí .

Andělé

Také ráda blahopřeju ke zlatu,jen tak dál… 🙂

ten který je

Také gratuluji golden Ary.:-)

hanny 2

Také gratuluji a připíjím dobrým vínem!

Drap

Přidávám se ke gratulacím

dědapetr

Připojuji se k gratulaci ke zlatu.

Děda Louda

I my v koutku pomáháme slavit a juchat.

barnajka

Že já vždycky, když se tu něco slaví, musím s gratulací přijít poslední :)))

Blahopřeju ke zlatu, arygnoci – opravdu moc! :)
Výš už není kam stoupat, tak bych aspoň ráda popřála, ať tě tu čeká ještě spousta krásných něžných dostaveníček s naší zlatou -iv-......a taky s otázkami a odpověďmi.
Je dobře, že tě tu máme :)

Chce se mi až říct…

„Arygnoc: Cynik…ale náš!“ ;)

Jikra

I já bych si dovolil pogratulovat ke zlatu.

annas

Už jsem se zmiňovala, že jsem včera zlato registrovala, ale čekala na Vaši gratulaci. Večer počítač vypínám, takže jediná možnost je až teď.

Připojuji se k ostatním.

jendahun

Přidávám se ke gratulaci.

pokazdejinak

také gratuluji :)

Berušinka

Též musím pogratulovat!
Myslím, že Ary si to zaslouží, i když mě občas zlobí s pejsky =P =)

anonym

Ad led, jsi příliš na východě, takže ti uniká přehled. Iv dostala 2 SMS, jednu z internetu, druhou z mobilu.
Ale zlato se nám dnes nachýlilo už po 18. hod. a to byla iv ještě ve městě, původní plán byl až na ráno. Při dnešních zácpách to není jednoduché s plnými taškami bleskově dorazit k NB, takže došlo k prodlevě cca 90 min. Já to mezitím jistil před zbrklouny.

anonym

Jo led, zatím ti nemohu vyzradit víc, abych neporušil předmanželskou smlouvu.

led

:))

anonym

  • iv-,už ji sem jednou dal!

anonym

Jami !! ?? :-oo

anonym

Vase fotecka me velmi , velmi chybi. ;-( -iv-