Avatar uživatele
anonym

Zlata Terryle zlata !! ? ( zkontrolujte me prosim ) . 🙂 -iv-

Doplňuji:
Zadne diky , Terko ! Docvakavala jsem to tu od 17.00 !! 🙂 Co takhle flaska ?? 🙂
Blahopreji. ! 🙂 -iv-

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? anonym, chudst, tom004, dědapetr, Deli před 4676 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Terryle

No, mému uživatelskému panelu to ještě nedošlo, ale podle čísel už to tak asi bude… :o)

Takže moc děkuju – jak za to, že jste mě konečně propracovali do „klubu vyvolených“, tak především za to, že mi tu s váma všema je fajn. Fakt, dík.
Doplňuji:

  • iv-, a víte, že s Váma bych ji klidně načala? ;o) Jestli jednou zorganizujeme ten sraz, tak ji přinesu a dáme si spolu.

Elk: :))) vzhledem k -iv-ině zmatenosti v posledních dnech je důležitej ten otazník – ten z gratulace dělá OTÁZKU, jestli už jsem se k tomu zlatu fakt dohrabala (nebo jestli -iv- nekouká na sebe ;o)
Jasně, otázka to není, ale tradice je tradice… občas se to holt trošku zvrhne :o)
Ještě jednou – díky.

Upravil/a: Terryle

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Blahopřeji a přeji spoustu dalších zajímavých odpovědí a otázek

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
iceT

Teda -iv-,Vy ale máte všímáka…
Terísku moc moc moc gratuluju ke zlaté příčce,je zasloužená za Tvůj pohled na svět okolo sebe a za Tvoje názory.Ještě jednou moc gratuluju…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Jsem velmi ráda,že mohu pogratulovat ke ,,zlaté",protože právě ti,co jsou jako ty, by měli být zlatí už po získání pár bodíků.Na tvých otázkách i odpovědích je znát,že jsi člověk s velkým přehledem a srdcem pomoci každému,kdo to potřebuje.Ještě jednou blahopřeju!Přeji mnoho úspěchů i v soukromí!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Andělé

Milá Terrylko:-),
Také se ráda připojuju ke gratulaci,zlatou si zasloužíte,děkuju za Vaše zajímavé odpovědi i otázky a přeji Vám štěstí v soukromí a takové pracovní místo,po jakém toužíte 🙂
A ten který je-potěšil i mě, U2 miluju a tuhle písničku zbožnuju nadevšechny 🙂
Tak Terrylko-Beuatiful day! 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dědapetr

Tak též se připojuji ke gratulaci k dosažení zlata.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
arygnoc

congratulations

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Elk

Kokám, že si tady někdo vede přesnou evidenci členů..?
Nic ve zlém, ale přehlédl jsem otázku.
Terryle nicméně gratuluju!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jikra

I já gratuluji ke zlatu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ten který je

I já se připojuji ke gratulaci a jelikož má Terrylka ráda U2 a letadla tak posílám malý dáreček. 🙂

http://www.you­tube.com/watch?v=co6WMzD­Oh1o&feature=fvsr

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

moc a moc gratuluji , protože tvé odpovědi a názory jsou opravdu přínosem

http://img.na­dapenny.com/t20/110­48/nadap113951170­440237.jpg

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
chudst

Ja se z toho picnu. Je mozne, ze pokazde, kdyz chci nekomu pogratulovat, je -iv- rychlejsi? :) Terrylko, moc gratuluju! Zvladla jsi to za 9 mesicu! Skore uzitecnych odpovedi je skoro 90%! Jsi skvela, jen tak dal! … a svuj svycarsky nozik s bilou vlajkou mam porad pripraven pro pripad nouze XD

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tom004

K blahopřání se přidávám se opožděně,ale o to raději.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pokazdejinak

taky se připojím s gratulací :) … zrovna nedávno jsem si říkala, že vám moc nechybí… takže díky za užitečné odpovědi, jen tak dál ;)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Terryle

Ten, který je:
To je můj vůbec nejoblíbenější videoklip, co vůbec existuje! :o))) Děkuju moc a moc, úplně mi zvednul náladu. teda ne, že by to bylo dneska potřeba, ale na škodu to není nikdy :o)

před 4676 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
ten který je

Jo,má to štávu!

před 4675 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Zacina me to tady bavit. Nejradsi bych byla Adminovo manzelka a donasela. 🙂 -iv-

před 4676 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
arygnoc

tak do té flašky bych s váma šel, holky.

😛

před 4676 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Terryle

okej, tak už jsme na ni tři (nebo čtyři?) – to zní dobře. Ale odmítám se pak bavit o politice a náboženství – flašku si nechci kazit hádavejma diskusema! :o)

před 4676 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Terryle

kdoví, jestli vy nejste sám maskovanej admin ;o) že máte ty bodíky takhle vyčíhlý…

před 4676 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Terko , ja mam strach , ze nam to ten Ar. sam vyzunkne !! ☹ Nalijeme si samy a jemu nechame jen zbytecek. 🙂 ( to dole , s tou usazeninou ) 🙂 . Sledovala jsem jen Chudsta , pak vas … ted Ar. a Dr, Axl taky dobrej. Ostatni nestiham. ☹ A taky mozek vice nepobira. Vas jsem si Terko hlidala proto , ze jste sama nedavno psala , ze do zlata mate jeste daleko .. nebo tak neco… tak jsem na vas mrkla … 🙂 -iv-

před 4676 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Terryle

a to nevyzunkne, to nedopustím – za flašku já se dokážu i porvat :o)) Pěkně spojenejma silama a hromadně! Panáky nebo skleničky budou na příděl!
No, je fakt, že teďka se to tu dost pohnulo, bylo teď nás oslavenců hodně. Asi prázdniny :o) Vy jste s tím mimochodem taky dobře hnula, za chvilku nás dohoníte… :o)

před 4676 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek