Zlata Terryle zlata !! ? ( zkontrolujte me prosim ) . 🙂 -iv-

Doplňuji:
Zadne diky , Terko ! Docvakavala jsem to tu od 17.00 !! 🙂 Co takhle flaska ?? 🙂
Blahopreji. ! 🙂 -iv-

Nejlepší odpověď
Terryle

No, mému uživatelskému panelu to ještě nedošlo, ale podle čísel už to tak asi bude… :o)

Takže moc děkuju – jak za to, že jste mě konečně propracovali do „klubu vyvolených“, tak především za to, že mi tu s váma všema je fajn. Fakt, dík.
Doplňuji:

  • iv-, a víte, že s Váma bych ji klidně načala? ;o) Jestli jednou zorganizujeme ten sraz, tak ji přinesu a dáme si spolu.

Elk: :))) vzhledem k -iv-ině zmatenosti v posledních dnech je důležitej ten otazník – ten z gratulace dělá OTÁZKU, jestli už jsem se k tomu zlatu fakt dohrabala (nebo jestli -iv- nekouká na sebe ;o)
Jasně, otázka to není, ale tradice je tradice… občas se to holt trošku zvrhne :o)
Ještě jednou – díky.

Další odpovědi
Drap

Blahopřeji a přeji spoustu dalších zajímavých odpovědí a otázek

iceT

Teda -iv-,Vy ale máte všímáka…
Terísku moc moc moc gratuluju ke zlaté příčce,je zasloužená za Tvůj pohled na svět okolo sebe a za Tvoje názory.Ještě jednou moc gratuluju…

anonym

Jsem velmi ráda,že mohu pogratulovat ke ,,zlaté",protože právě ti,co jsou jako ty, by měli být zlatí už po získání pár bodíků.Na tvých otázkách i odpovědích je znát,že jsi člověk s velkým přehledem a srdcem pomoci každému,kdo to potřebuje.Ještě jednou blahopřeju!Přeji mnoho úspěchů i v soukromí!

Andělé

Milá Terrylko:-),
Také se ráda připojuju ke gratulaci,zlatou si zasloužíte,děkuju za Vaše zajímavé odpovědi i otázky a přeji Vám štěstí v soukromí a takové pracovní místo,po jakém toužíte 🙂
A ten který je-potěšil i mě, U2 miluju a tuhle písničku zbožnuju nadevšechny 🙂
Tak Terrylko-Beuatiful day! 🙂

dědapetr

Tak též se připojuji ke gratulaci k dosažení zlata.

arygnoc

congratulations

Elk

Kokám, že si tady někdo vede přesnou evidenci členů..?
Nic ve zlém, ale přehlédl jsem otázku.
Terryle nicméně gratuluju!

Jikra

I já gratuluji ke zlatu.

ten který je

I já se připojuji ke gratulaci a jelikož má Terrylka ráda U2 a letadla tak posílám malý dáreček. 🙂

http://www.you­tube.com/watch?v=co6WMzD­Oh1o&feature=fvsr

hanulka11

moc a moc gratuluji , protože tvé odpovědi a názory jsou opravdu přínosem

http://img.na­dapenny.com/t20/110­48/nadap113951170­440237.jpg

chudst

Ja se z toho picnu. Je mozne, ze pokazde, kdyz chci nekomu pogratulovat, je -iv- rychlejsi? :) Terrylko, moc gratuluju! Zvladla jsi to za 9 mesicu! Skore uzitecnych odpovedi je skoro 90%! Jsi skvela, jen tak dal! … a svuj svycarsky nozik s bilou vlajkou mam porad pripraven pro pripad nouze XD

tom004

K blahopřání se přidávám se opožděně,ale o to raději.

pokazdejinak

taky se připojím s gratulací :) … zrovna nedávno jsem si říkala, že vám moc nechybí… takže díky za užitečné odpovědi, jen tak dál ;)

Terryle

Ten, který je:
To je můj vůbec nejoblíbenější videoklip, co vůbec existuje! :o))) Děkuju moc a moc, úplně mi zvednul náladu. teda ne, že by to bylo dneska potřeba, ale na škodu to není nikdy :o)

ten který je

Jo,má to štávu!

anonym

Zacina me to tady bavit. Nejradsi bych byla Adminovo manzelka a donasela. 🙂 -iv-

arygnoc

tak do té flašky bych s váma šel, holky.

😛

Terryle

okej, tak už jsme na ni tři (nebo čtyři?) – to zní dobře. Ale odmítám se pak bavit o politice a náboženství – flašku si nechci kazit hádavejma diskusema! :o)

Terryle

kdoví, jestli vy nejste sám maskovanej admin ;o) že máte ty bodíky takhle vyčíhlý…

anonym

Terko , ja mam strach , ze nam to ten Ar. sam vyzunkne !! ☹ Nalijeme si samy a jemu nechame jen zbytecek. 🙂 ( to dole , s tou usazeninou ) 🙂 . Sledovala jsem jen Chudsta , pak vas … ted Ar. a Dr, Axl taky dobrej. Ostatni nestiham. ☹ A taky mozek vice nepobira. Vas jsem si Terko hlidala proto , ze jste sama nedavno psala , ze do zlata mate jeste daleko .. nebo tak neco… tak jsem na vas mrkla … 🙂 -iv-

Terryle

a to nevyzunkne, to nedopustím – za flašku já se dokážu i porvat :o)) Pěkně spojenejma silama a hromadně! Panáky nebo skleničky budou na příděl!
No, je fakt, že teďka se to tu dost pohnulo, bylo teď nás oslavenců hodně. Asi prázdniny :o) Vy jste s tím mimochodem taky dobře hnula, za chvilku nás dohoníte… :o)