Avatar uživatele
mosoj

Zkusíte to také ?

Dověděl jsem se, že existuje jedinečná možnost adoptovat Řeka za 500 Euro měsíčně. Bude za mně dělat všechno, na co nemám čas: Spát do 11.00 dopoledne, chodit za mě na kávu, držet několikahodinovou polední siestu, večer sedět dlouho v restauraci..... Já ho adoptoval a mám po starostech.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 9Pro koho je otázka zajímavá? anonym, terry, GM, kapka, flodur, Syd, tom004, anonym, svejk007 před 4602 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
tom004

Líbí se mi,že neztrácíš humor,ani takhle „po ránu“.Asi si nějakou tu adopci také zařídím. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Deli

To je fakt hezké.

Já jsem zvažovala adopci na dálku – dítěte, platí se mu náklady na školu a ani to nestojí tolik jako Řek. Dokud jsem ale na MD, musím počkat.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
hanulka11

nezkusím, protože jsem viděla na ostrovech soukromníky jak makaj ,aby byli lidi spokojený , aby se turisté k nim vracely ,makaj od nevidím do nevidím a ti co nedělaj …takový jsou i u nás

jsem tam každý rok -nic mě nepřesvědčí -
v tom budou asi ty jejich daně , kdyby je odváděli bylo by to jiné

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Děda Louda

To byl krok vedle. Proč investovat do zahraničí? Měl jsi adoptovat mě, já bych za tebe i odpočíval. Ovšem musel bys počítat s vyšší DPH.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

týjo, o takovémto sluhovi sem vždy toužil, a jen za 500euro měsíčně, jo? konečně nezmeškám školu, portože sem si musel uvařit čaj, uvaří si jej řek, chce se mi spát? vyspí se za mě řek. lepšího pomocníka si nikdo nemůže přát :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Jejej,ani nemusíme mít adopci na dálku.Stačí zajet do Šluknova.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek