Zlatý

Zkoušeli jste si někdy naočkovat dobrou náladu?

Já teďka testuju novou metodu, každý den když přijdu z práce, tak si představuju že je pátek a mám před sebou víkend a pozoruju pozitivní dopad celého toho projektu. Jednou se mi dokonce podařilo přesvědčit sám sebe natolik, že jsem druhý den ráno nepřišel do práce. To jsem právě zapomněl říct, to je důležitý, že celý ten experiment je potřeba utnout ještě před spaním, abyste si stihli nastavit budíka na reálný den.

Máte taky nějakou takovouhle metodu? Nebo používáte raději osvědčené metody Dr. Nešpora? > https://www.youtube.com/…

Nejlepší odpověď

Zlatý

Pan Nešpor by mohl být něco jako mim a magor vcelku. Možná by se hodil do současných nekonečných seriálů, byly by zajímavější. Jinak očkovacích látek na dobrou náladu je celá řada a způsobů jak sám sebe obelhat taky.

Další odpovědi:

Zlatý

Proč se očkovat. Vidět Dr. Nešpora a smát se navždy.
Večer bych se ho na ulici lekla. Vypadá debilně.
A ty zvuky. Že on taky bere drogy :-D

Zlatý

Dostala jsem asi už jednu "koňskou" injekci při narození. Jinak si zpívám:"Den je krásný"s úsměvem na rtech. Ale když on fakt krásný je. :-))

Zlatý

Tak to je vidět, že doma nemáš žádnou semetriku, protože jinak by sis každej den po práci očkoval pondělí... jo a máš chybu v linku- ten tvůj jde na pepka námořníka.

Zlatý

Nezkoušela, nepotřebuji to.
Na mne vždycky zapůsobí dobrá hudba.

Diskuze k otázce

Zlatý

bolak

briketka10: to je nemoc z povolání.. když strávíš několik desítek let za zdmi psychiatrické léčebny Bohnice, byť jako doktor, zákonitě tě to musí nějak poznamenat :-))

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4973
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2686
Zlatý briketka10 2420
Zlatý annas 2084
Zlatý quentos 1642
Zlatý iceT 1553
Zlatý tom004 1522
Zlatý marci1 1516
Zlatý mosoj 1499

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.