Weroniq

zkoušeli jste někdy solit i jinou než kuchyňskou solí?

nemyslím tím takové ty směsi jako sůl na hranolky a tak, ale třeba mořská sůl a jiné další.. jaké jsou ?

Nejlepší odpověď
Drap

Dost často pouřívám mořskou , někdy alpskou

Další odpovědi
Pájo

Další variantou je SALKA 500g. Kuchyňská sůl s nízkým obsahem sodíku.

Jako zdroj si vypůjčím prezentaci jedné lékárny:
http://www.le­karna.cz/salka-500g/

beer

Na přípravu zejména vepřového používám někdy rychlosůl. Maso je křehčí a má jinou chuť, ovšem není to nic pro zastánce zdravé výživy ))

WeeBear

Jódovanou i mořskou.. Chutnají naprosto stejně, jako ‚lajk‘ to opravdu nepoznám, stejně jako nepoznám rozdíl mezi černým čajem indickým, ceylonským a čínským. 🙂

hanulka11

také občas použiji mořskou a alpskou ale rozdíl nepoznám snad jen ve složení, ale to na chuti nepoznám

briketka10

KUPUJI RŮZNÉ SOLI V PAPÍROVÝCH OBALECH.JSOU ALPSKÉ,HORSKÉ S JÓDEM NEBO BEZ,BYLINKOVÉ STŘÍDÁM PODLE TOHO CO SI CHCI OSOLIT TŘEBA NA CHLEBA,VAŘENÍ..TY JSOU ASI NEJLEPŠÍ.

tom004

Ano,ale na běžné používání a vaření je nejlepší kamenná sůl.

DaiWoman

Ano my používáme jen mořskou sůl nebo jodidovanou sůl

Koupil jsem si několik balení mořské silo a tu používám už celkem dlouho, ale upřímně řečeno bych asi rozdíl nepoznal.

venkovan

V zimě sbírám za sypacími vozy. A potom s ní doma solím.
Taky je dobrý ledek draselný a nebo močovina. Kuchyňská sůl na chodníku moc nezabírá. Ale když je nouze, tak solím i ji.