Wnaty

Zkoušeli jste někdo výzvu 101 cílů za 1001 dnů? Jak jste uspěli?

V této výzvě jde o to, sepsat si seznam 101 ne příliš vysokých, ani příliš nízkých cílů- takových „denních“, které by vás mohli změnit, potěšit, naučit vás věci, které jste dosud nedělali (pomoct alespoň deseti starým lidem, koupit si nové šaty, dát pouličnímu umělci nějaké drobné, naučit se chodit spát do deseti večer, apod..). Pokud někdo tuto výzvu zkoušel, jak uspěl?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
quentos

Ne.

Ne, ale zato jsem v mládí poměrně úspěšně lovil bobříky. To by mě zajímalo, zda má dnešní generace šajn, vo co de – asi si pod tím představí něco úplně jinýho :{DD>

Další odpovědi
anonym

Ano.

quentos má naprosto dokonalou odpověď :D

A ano, není to přesně 101 za 1001 ale napsal jsem si věci na papír co chci udělat, měl jsem na to jen 20 minut a mám asi 55 položek.

Agneta

Ano.

A úspěch prakticky stoprocentní, aspoň si nevzpomínám, že bych někde lajdačila.
V tomhle jsem fakt strašná…:DDD

Například by se mi nikdy nemohlo stát, že bych za každých deset let manželství
přibrala deset kilo, jako to některé ženy považují za normální (že přibírají). Vdáš se s padesáti, šedesáti kg, a za čtyřicet let máš devadesát, sto :DDDDDDDD
Nechápu… ale každý je jiný, že :DDD

anonym

Ne.

Doplňuji:
Ne a ani bych bych nechtěl zkusit.

NeedHelp:(

Ano.

101 přání

Zdravím, vzhledem k tomu, že zkoušíte techinku 101 cílů, rád bych vás pozval k vyzkoušení mé aplikace http://www.101pra­ni.cz, která velmi přehledně s cíli pracuje. Aplikace je zdarma, je přehledná, přívětivá. Je lepší naž papír, automaticky připomíná cíle a je interaktivní. Zároveň budu rád za jakékoli náměty…

briketka10

quentosi

bobříky odvahy jsme lovily na táborech jedinej
se mi nepoved velkýho mlčení to nás poslouchali
vedoucí i v noci a my holky si povídaly v dřevěným
soudku-našem domku, kde jsme byly 4 škoda jinak
bych měla splněno všech 13 :))

quentos

z toho si nic nedělej, já jsem zase v životě neulovil a zřejmě neulovím bobříka mrštnosti… .{D>
Nicméně má narážka se týkala generace dnešní mládeže, ne nás, kteří jsme na foglarovkách vyrostli ;{)>