leporela22

život bez facebooku

Dobrý den chtěl sem se vás zeptat,myslíte si ,že bylo dřive líp když nebyl facebook ja myslim že ano

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
anonym

ne

Dobrý sluha, zlý pán…

Další odpovědi
Bedy

ne

Nelze jednoznačně říct. Díky Facebooku (a jiným společenským sítím – jako Twitter, apod.) se může spojit a být snadno informován s kýmkoli, třeba i s televizí (Počasí ČT, Hyde Park, apod.).

Díky Facebooku apod. člověk ví, co se kde šustne – pravda – Facebook apod. se nesmí stát našimi pány. To pak je průšvih, když se stanou pány a ovládají nás.
Ale pokud jsou to naši sluhobé, tak si myslím, že jedině v pořádku, že tu takové možnosti jsou.

Dřív jsme používali Xchat, dnes prostě je v popředí Facebook.

badisko

ano-bylo líp

Chybi v ankete i jina odpoved …ale to je fuk …no me to nezjima facebook jsem nikdy nemel a mit nebudu ..!! Ma urcite vyhody..ale take nevyhody …ja proste nemam potrebu tlachat s nekym po netu ..znami maji moje telefoni cislo a take skype…kdyz uz si chci pokecat tak jdu do hospody nebo zavolam pratelum ..a sejdem se take nepotrebuji vedet co se deje ve svete z druhe natoz z treti ruky a na netu je informavi habakuk..takze odpoved zni …porad tady budou jeho zastanci a jeho odpurci …a take lide kterym to je jedno ja patrim k tem kterym je to fuk…klidne se bez nej obejdu..

huxa

ne

with.love

ne

Doplňuji:
kdo ho nechce, ten má život bez facebooku pořád.

Lenča59

ne

Facebook je od toho aby si člověk mohl chatovat s příbuznými a sdílet své fotky atd., ale bohužel bulící holčičky kvůli lásce a vulgární chlapečci si začali vytvářet stránky s obrázkama s texty jako " prvně se nauč význam slova miluju tě a pak mi ho říkej" a takovýhle voloviny, neříkám že já sem slušná holka… ale díky facu vím co teď letí…ale nějaké ty obrázky mi i pomohly…face mi otevřel oči, už nejsem snadno manipulovatelná loutka, stojím si za názorem a sem i oblíbenější =)

andrea24

ne

natalenkat

ne

naklad

ano-bylo líp

Matthew

ne

Doplňuji:
Mně třeba pomohl facebook si zanechat kontakty s lidmi ze zahraničí, bez kterých bych opětovně nemohl zpátky jet makat do ciziny. Navíc tam mám v přátelích i rodinu, kterou mohu navštěvovat jedině tak jednou za rok (vzdálenost). Takže jsem rád, že jsem alespoň v kontaktu s rodinou :) Ostatní ať si tam dělají co chcou !