Avatar uživatele
leporela22

život bez facebooku

Dobrý den chtěl sem se vás zeptat,myslíte si ,že bylo dřive líp když nebyl facebook ja myslim že ano

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Hlasujte v anketě
Zajímavá 0 před 4100 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

ne

Dobrý sluha, zlý pán…

2 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?anonym, anonym Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Bedy

ne

Nelze jednoznačně říct. Díky Facebooku (a jiným společenským sítím – jako Twitter, apod.) se může spojit a být snadno informován s kýmkoli, třeba i s televizí (Počasí ČT, Hyde Park, apod.).

Díky Facebooku apod. člověk ví, co se kde šustne – pravda – Facebook apod. se nesmí stát našimi pány. To pak je průšvih, když se stanou pány a ovládají nás.
Ale pokud jsou to naši sluhobé, tak si myslím, že jedině v pořádku, že tu takové možnosti jsou.

Dřív jsme používali Xchat, dnes prostě je v popředí Facebook.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
badisko

ano-bylo líp

Chybi v ankete i jina odpoved …ale to je fuk …no me to nezjima facebook jsem nikdy nemel a mit nebudu ..!! Ma urcite vyhody..ale take nevyhody …ja proste nemam potrebu tlachat s nekym po netu ..znami maji moje telefoni cislo a take skype…kdyz uz si chci pokecat tak jdu do hospody nebo zavolam pratelum ..a sejdem se take nepotrebuji vedet co se deje ve svete z druhe natoz z treti ruky a na netu je informavi habakuk..takze odpoved zni …porad tady budou jeho zastanci a jeho odpurci …a take lide kterym to je jedno ja patrim k tem kterym je to fuk…klidne se bez nej obejdu..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
huxa

ne

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
with.love

ne

Doplňuji:
kdo ho nechce, ten má život bez facebooku pořád.

Upravil/a: with.love

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lenča59

ne

Facebook je od toho aby si člověk mohl chatovat s příbuznými a sdílet své fotky atd., ale bohužel bulící holčičky kvůli lásce a vulgární chlapečci si začali vytvářet stránky s obrázkama s texty jako " prvně se nauč význam slova miluju tě a pak mi ho říkej" a takovýhle voloviny, neříkám že já sem slušná holka… ale díky facu vím co teď letí…ale nějaké ty obrázky mi i pomohly…face mi otevřel oči, už nejsem snadno manipulovatelná loutka, stojím si za názorem a sem i oblíbenější =)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
andrea24

ne

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
natalenkat

ne

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
naklad

ano-bylo líp

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Matthew

ne

Doplňuji:
Mně třeba pomohl facebook si zanechat kontakty s lidmi ze zahraničí, bez kterých bych opětovně nemohl zpátky jet makat do ciziny. Navíc tam mám v přátelích i rodinu, kterou mohu navštěvovat jedině tak jednou za rok (vzdálenost). Takže jsem rád, že jsem alespoň v kontaktu s rodinou :) Ostatní ať si tam dělají co chcou !

Upravil/a: Matthew

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek