jirka F

Žijete svůj život podle svých představ?

Já jsem spokojený.

Nejlepší odpověď
aliendrone

I já jsem RELATIVNĚ spokojený (pokud může vůbec něco takového nastat u „věčného nespokojence“). ;) :D :D

Ovšem rozhodně bych netvrdil, že žiji život podle vlastních představ. Ne že bych se NESNAŽIL, jenže nejsem „v tom sám“, zbytek světa je SLUŠNÁ přesila, která mi to toho hází vidle. ;) :D :D

Další odpovědi
Drap

Snažím se o to

Rokio

Ze značnè části ano, ale ne úplně.

Mám praci, kterou chci, jsem docela známý na internetu, hraji s ostatními hráči svoji oblíbenou hru na PC a daří se mi, mám dobré vzdělání a mám milující rodinu i dobrèho přítele.

zjentek

Ne! Já svůj život žiji dle představy dřívějších soudruhů komunistů, za všechny konkrétně dle představy Milouše Jakeše, dále pak především dle představy M. Zemana (za všechny představa o viróze), A. Babiše, V. Kikiny, B. Gatese, Karla Gotta a Elona Muska. Představa V. I. Putina se na mě doposud moc nepodepisuje a díky Bohu se mě zatím netýká ani představa Si Ťin-pchinga či Kim Čong-una, i když díky médií k tomu taky není daleko.

Supermama

Ne

Rocker

Jsem se svým životem spokojený.Jsem zdravý,mám dobrou práci,skvělou rodinu.Mám čas na koníčky,na procházky se psy.A špatně se taky nemám:-)

da ny

S ohledem na své možnosti a schopnosti, už ve své podstatě ano. :)

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.