milablond

Na kolik procent zijete svuj zivot?

Doplňuji:
Neodpovidejte otazkou. Na kolik % SI MYSLITE, ze zijete svuj zivot? Treba ve srovnani s jinymi prateli… Prince jeste nemam :)

Nejlepší odpověď
Drap

Nedokáži spočítat. Co je žít život na 100% ?
Doplňuji:
Někteří přátelé už svůj život na 100% dožili

Další odpovědi
marci1

Myslím, že tak na 105%. Snažím se dělat smysluplné věci, naplňovat svůj potenciál, angažovat se ve věcech, které by mohly pomoci všem. Život mě baví, netrápím se hloupostmi, raduji se z každodenních maličkostí. 🙂

jirkajirka

S nikým se neporovnávám a žiji si tak jak se mi líbí, a abych se za své jednání a činy nemusel stydět, nebo byl trestán.Nikdy jsem nikomu nic nezáviděl.

zjentek

já jedu tak na čtyri % ..zbytek jsem tady na odpovědích
Drap- nominace

Agneta

Máš už toho prince na bílém koni, nebo ještě stále nic?:D
Doplňuji:
Žiji na 100% (nebo105), a ty ? Dle té otázky to vypadá na takových 5%. Neboj, teď 5, za týden 100 :D

klumprt

Pokud by procenta snižovala například nuda, nebo nějaká pruda (např. nemoc, rodinné potíže, mizerná práce, rozvod, předlužení, kriminál, smrt) tak musím říci, že naštěstí žádný z těchto faktorů v mém životě není a já žiju na 100%. Baví mě každý den.

led

Na vašu otázku môžno odpovedať niekoľkými hodnoteniami
1 – svoj osobný život na 100% prežil každý v čase medzi narodením a smrťou.
2 – iné je v hodnotení tohto života v porovnaní s iným životom, môže byť menej, viac, či rovnako prežitý
V takomto prípade môžem hodnotiť len svoj doterajší život, alebo súčasný
hmmm, v porovnaní s jedným moje % využiteľnosti sú nižšie, no s iným moje % sú nepomerne vyššie, než ich osobných 100%.
Podľa vlastného názoru, mám ešte rezervu od nespokojnosti po spokojnosť

Awe

Bohužel jako pracující a z práce zničený člověk musím uznat že teď to stojí za h…Dle mých představ žiju zrhuba na 50%

Agneta

Kde je? Co se s ní stalo? Snad se nešla oběsit. No to by dostala… Můj prastrejda se jako dítě na rybníku při koupání málem utopil. Zachránili ho, a on se jim za to vřele a moc poděkoval, a informoval je, že kdyby se utopil – to by dostal doma tááákovej nááářez…:DDD