Avatar uživatele
milablond

Na kolik procent zijete svuj zivot?

Doplňuji:
Neodpovidejte otazkou. Na kolik % SI MYSLITE, ze zijete svuj zivot? Treba ve srovnani s jinymi prateli… Prince jeste nemam :)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? marci1, Agneta před 3522 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Nedokáži spočítat. Co je žít život na 100% ?
Doplňuji:
Někteří přátelé už svůj život na 100% dožili

Upravil/a: Drap

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
marci1

Myslím, že tak na 105%. Snažím se dělat smysluplné věci, naplňovat svůj potenciál, angažovat se ve věcech, které by mohly pomoci všem. Život mě baví, netrápím se hloupostmi, raduji se z každodenních maličkostí. 🙂

2 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?zzzzz, anonym Nahlásit


Avatar uživatele
jirkajirka

S nikým se neporovnávám a žiji si tak jak se mi líbí, a abych se za své jednání a činy nemusel stydět, nebo byl trestán.Nikdy jsem nikomu nic nezáviděl.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

já jedu tak na čtyri % ..zbytek jsem tady na odpovědích
Drap- nominace

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Agneta

Máš už toho prince na bílém koni, nebo ještě stále nic?:D
Doplňuji:
Žiji na 100% (nebo105), a ty ? Dle té otázky to vypadá na takových 5%. Neboj, teď 5, za týden 100 :D

Upravil/a: Agneta

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
klumprt

Pokud by procenta snižovala například nuda, nebo nějaká pruda (např. nemoc, rodinné potíže, mizerná práce, rozvod, předlužení, kriminál, smrt) tak musím říci, že naštěstí žádný z těchto faktorů v mém životě není a já žiju na 100%. Baví mě každý den.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Na vašu otázku môžno odpovedať niekoľkými hodnoteniami
1 – svoj osobný život na 100% prežil každý v čase medzi narodením a smrťou.
2 – iné je v hodnotení tohto života v porovnaní s iným životom, môže byť menej, viac, či rovnako prežitý
V takomto prípade môžem hodnotiť len svoj doterajší život, alebo súčasný
hmmm, v porovnaní s jedným moje % využiteľnosti sú nižšie, no s iným moje % sú nepomerne vyššie, než ich osobných 100%.
Podľa vlastného názoru, mám ešte rezervu od nespokojnosti po spokojnosť

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Awe

Bohužel jako pracující a z práce zničený člověk musím uznat že teď to stojí za h…Dle mých představ žiju zrhuba na 50%

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Agneta

Kde je? Co se s ní stalo? Snad se nešla oběsit. No to by dostala… Můj prastrejda se jako dítě na rybníku při koupání málem utopil. Zachránili ho, a on se jim za to vřele a moc poděkoval, a informoval je, že kdyby se utopil – to by dostal doma tááákovej nááářez…:DDD

před 3522 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek