Gus_Fring

Žijete svůj sen třeba v těch bodech, které jsou uvedené v doplnění?

To, co jste chtěli vždycky dělat za práci, děláte? To, co jste měli za hobby, stále děláte? Tak, jak chcete vypadat, vypadáte? S lidmi, se kterými jste chtěli trávit chvíle, chvíle trávíte? Nebo vás něco odradilo, někdo vám házel klacky pod nohy?

Žijete svůj sen?

Upozornění

Zdá se, že jste příliš struční. Nešetřete písmenky a důležité informace napište přímo do otázky.

Nejlepší odpověď
annas

Nedá se přímo říct, že jsem o něčem snila, ale vytyčila jsem si cíl, někdy byl vzdálený, ale došla jsem k němu oklikami.

Za sen považuji něco krásného, až romantického, nikoliv to, co není uskutečnitelné, nebo to,. co je mým přáním.

Ale jinak vycházím z toho, co jsem zde už napsala, ze slov italského renesančního básnika G. Boccaccia.

https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/je-lepsi-litovat-ze-jsme-neco-zazili-

„Je lepší litovat, že jsme něco zažili, než litovat, že jsme nezažili nic. “

Takže i to souvisí s přáním, někdy i touhou. Říkám si, že co se stalo. stalo se a už není možné změnit.

Další odpovědi
Drap

Ne

Rokio

Jsem sice v důchodu, ale investuji, prodávám moderní umění a dělám práci, při které se moc nenadřu, ale vykonávám ji úspěšně, protože mi vynáší peníze.

Zajímám se o kryptoměny, RPG hry a strategie a o procházky městem a dané činnosti pořád dělám. Přestal jsem ale už s běháním.

Vypadám docela obstojně. Jenom mám nadváhu.

Přátelé mám a chci být hlavně s rodinou, se kterou jsem.

jirka F

Ne,Ano, ne jelikož jsem nadopovaný antidepresivy tak to co jsem chtěl hodně moc ustoupilo a raději se o tom ani už nezmiňuji a pevně doufám že reinkarnace existuje, častečně,Ano jedna paní učitelka mě spíše znemožnila dodělat hlavní obor.Takže jsem raději přešel na nižší střední odborné vzdělání i když jsem měl na normální.

Lotr2008

Chtěl jsem být plánovač útoku reptiliánů na Zemi a také jím jsem.
Chtěl jsem manipulovat lidmi a také jimi manipuluji.
Chtěl jsem vypadat jako člověk a jako člověk naštěstí vypadám.
Chtěl jsem trávit čas s tím člověkem v zrcadle a čas s ním také trávím.

Žiju si část svého snu, protože ještě o něčem sním, když náhodou spím…

Edison

Jde o to, jak ty sny jsou konkrétní. Příliš konkrétní sny mohou uzavírat životní cesty. Taky je pravdou, že ač člověk o něčem sní a pak dělá něco více, či méně odlišného ho to může naplňovat až extrémě. Já si nikdy nemyslel, že budu cestovat po světě, ani to nebyl můj sen. Přesto se pracovně pohybuju po celé Evropě, de-facto se mohu podívat kamkoli po světě, bo na to mám. Jako malý jsem měl úplně jiné představy (asi bych to ani nenazval sny). Pak jsem se vyučil a od té doby tu práci dělám. Baví mě a naplňuje. I přes to, že na ni mnohdy nadávám, to je ale jiná kapitola.