Anikitos

Máte svůj sen, svůj životní cil?

Jaký? :D

A co vše děláte pro to, aby se Vám splnil?

Je pro Vás důležité mít své sny a podřídit okolnosti tomu, aby se Vám splnily, nebo to vnímáte jako zbytečné a nesplnitelné?

„Žít bez cílů je jako jít na výlet a nevědět kam.”
 – Napoleon Hill
„Člověk mnoho vydrží, má-li cíl.”
 – T. G. Masaryk

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Jiří Bohumil

Ano

Sny ne, žiji spíš v realitě. Cíl ano. Jednoduchý. Žít smysluplný a spokojený život a snažit se o to i ve vztazích ke své rodině, svým blízkým a přátelům, aby i oni takto mohli žít.
Bohužel realita života je někdy krutá, zejména vzhledem k náhodám, jež jej komplikují. Třeba nemoci a úrazy, zejména mých nejbližších.

Další odpovědi
Henry1660

Ano

JájsemRaibek

Ano

Wolvie

Ano

ivzez

Jiné

orestez

Ne

Ano, zpívat s Horňáckou cimbálovou muzikou, (#HCM), nebo hrát věčně na klávesy. Žít ve Strážnici nebo na Moravskoslovenském pomezí. Zaspjevat si s Františkem Okénkou Verbujú verbujú, na Vrbeckej roli. Všechny kravinky vedou k budíku. Někdo žije dobře, nic mu v Čechách neschází, na Moravě nechybí, vstává ve 4, aby byl v práci brzy v 6 nebo 7. Chci být mnoha lidem prospěšný, ne však zneužívaný. Tudíž, práce bere energii, ale nic z ní není. Masarykovi se dobře kecalo. Někdo ho musel tlačit na školy, měl podporu. Podobné názory o výdrži dnes vyplivne kdejaký středoškolák a švadlena.

Kryšpín

Ano

Budovat kapitalismus, aby už nebyla nálepka rozvojové země. A co dělám proto, pracuji 12 hodin denně za průměrnou mzdu 28 tisíc tvrdých českých, poslouchám moudré rady z televize, a ještě moudřejší mladoši než jsem já, chodím k volbám věřím na sliby politiků a přehrabuje se v názorech rozdvojené české země a zapíjím to výborným japonským Asahi Group Holdingsem Prazdrojem..