Avatar uživatele
Ar3miSS

Splnil se vám někdy sen? Něco po čem jste vždy toužili?

Splnil se vám někdy váš sen ? Něco co jste si jako mladí představovali, a teď je to vaše realita ? Něco o čem jste léta snili a šli si za tím nebo se to prostě stalo ?

Upravil/a: annas

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? Drap, Anikitos před 1906 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Anikitos

Pár ano, ale ty hlavní ještě ne.

Ovšem záleží, jak definuješ sen. Sny se plní opravdu málokdy, zato cíle se splňují častěji. Protože rozdíl je asi v tomto: Kdo má sny, tak si přeje aby se něco stalo. Kdo má cíle, má zároveň plány a podniká kroky k tomu, aby se cíl naplnil (sám si ho nakonec splní).

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Dokonce několik snů. Samo od sebe nic nepřijde, musí se tomu alespoň trochu pomoct.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
agentpv

Ano několik, ten největší byl jít ve 40 do ČID, nemuset do fabriky a dělat si co chci. S tím souvisel další sen z dětství – chodit na brigády k archeologům, anebo se toulat celé dny po okolí s detektorem kovů (né na těch nalezištích samozřejmě)…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aliendrone

Jistěže! Např. VŽDY, když se mi chce čůrat, tak TOUŽÍM po tom se vyčůrat! Nedávno se mi zdálo, že se jdu vyčůrat, pak jsem se probudil… a šel se vyčůrat. :) :D A to navzdory faktu, že mnozí o mne tvrdí, že vychcaný jsem víc než dost! ;) :D :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rokio

Ano. Přál jsem si tablet s velkou výdrží baterie a dostal jsem ho, konkrétně na Vánoce.

Můj největśí sen byl však mít maturitu, a tu jsem získal.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek