pusinka50

Žijete někde, kde se bojíte dnešního a zítřejšího orkánu?

Nejlepší odpověď
badisko

Irsko hlasi pohodu nebojime se jsme na neprizen pocasi zvykli …:D ale ven radsi nelezeme dost tam fouka …:D ..
nejlepsi je sedet u krbu a popijet caj… cist si knizku a obcas neco napsat do odpovedi.cz…

Další odpovědi
hanny 2

pusinko – jsme v klidu! /Brno/

marci1

Já spíše ne, ale taky to tu pěkně fičí ( 47 km/1 hod. ). Horší to bude ve výškách nad 700 m a hlavně na horách. Snad to proběhne bez větších problémů.