michalds

Ženu chlupatou, kdo nalezne?

Ženy, je mezi vámi ještě někdo, kdo má neoholené podpaží?

Ženy, nebojte se mých přímočarých otázek a odpovídejte!
Do toho, do toho!

Nejlepší odpověď
Kepler

Myslím, že většina z těch nad 40 si je neholí. Ale pozor! Bobr v podpaždí se opět vrací do módy, razí to už i některé celerbrity!

Další odpovědi
zjentek

Celebritám v tomto držím palce, zvláště pak dceři Madonny, která v tomto ohledu tak nějak vyniká. ;)

Decentní chloupky v podpaží jsou sexy a měly by se více ukazovat na veřejnosti, aby i neznalá mládež poznala, o co jde. V MHD pak odpadnou hloupé řeči typu- sundej si tu nohu z té tyčky ty baletko a pod., s nimiž se dnes a denně potýká ta malinká hrstička statečných „přirozených“ žen!

Kryšpín

Můj děda když občas šel posilněn od hospúdky tak si zpíval, chlupatou chlupatou tu já mám rád