Zdeny bronzovy ! 🙂 P.S. Blahopreji , ale byla bych radsi , kdyby jste byl uz stribrny , nebo

zlaty. ( vice se " to " leskne ) . 🙂 -iv-

Nejlepší odpověď
annas

Pozorná -iv-, samozřejmě když jde opět o muže. Také se připojuji.

Další odpovědi
anonym

Kromě gratulace jsem přidal pár bodíků, aby nezůstal trapně viset na samotné hranici bronzu.
P.S. Právě došlo k založení líhně ženichů mlaďochů, aby jednou mohli nahradit nás, opotřebované staré kozáky.

dědapetr

Připojuji se k blahopřání.

casey

taky gratuluji

arygnoc

gratuluji.

vítej v řadách ženichů, manželů (budoucích, současných i minulých) -iv-.

;)