jirka F

Zdál se vám někdy tak hrozný sen?

Zdálo se mně jak admin oznámil že jeden uživatel úplně rozvrátil tento web a že se admin rozhodl k ukončení tohoto webu.

Nejlepší odpověď
da ny

To přece není žádný hrozný en 😉
I kdyby se tak stalo, žádná tragédie by to nebyla!!!

Další odpovědi
elkon

Nic by se nestalo, různých poraden je mnoho a admin si tam vždy umí udělat pořádek, žádné dementní otázky se tam nevyskytují.

zjentek

Proboha, ještě že admin o tom nerozhoduje, uf!

Tonda Káňa

Ne, pokud se ti zdají takovéto sny tak je mi tě upřímě líto. Lidem se normálně zdá o ženských a tak podobně, ne o webech. Asi tu trávíš moc času…

Filip84

Mi se opravdu žádné sny o odpovedi.cz, nebo o jiných webech, nezdají.

Měl bys zvážit, zda sem chodit, protože Tvůj vztah k tomuto webu je poněkud pathologický.

Filip84

jyřýk🤪 šalamoun Knyhovník: Proč sem chodíš, když Ti tu furt není něco Recht, furt se na něco stěžuješ, furt se Ti něco nelíbí!?

To Ty, a Tobě podobní, tu otravujete Luft! Kladete debilní otázky, dáváte debilní odpovědi, očekáváte, že se k vám bude někdo chovat s nějakou zvláštní péčí.

Kulový hovno, tak to nefunguje. Toto není chráněná dílna, ani to není nějaký útulek pro pacienty s hlavou, nebo, co já vím, pracovní therapie v psychiatrické nemocnici. Není to web dedikovaný pro pacienty s hlavou, proto Ti to tu připadá, jak Ti to připadá. Co je na tom, pořád, k nepochopení? 🙄🤦🏽‍♀️

jirka F

Tondo mně se o ženách prakticky nezdá. Většinou se mně zdají sny jak najdu nějaký poklad po kterém si něco přeji a to se vyplní ale o ženách se mně nezdá.

Filip84

Protože jsi, přes svůj věk, mentálně pořád dítětem.