natalka.03

Nevíte, co znamenají zlé sny, které se mně zdají?

dobry den asi pred pul rokem se mi zdal sen ze u mi postele je cerny duch nevidela sem mu do tvare a hned zmizel.. a asi pred mesicem se mi zdalo ze sem sla do koupelny za sestrou a ten samej duch si ji vzal a uz sem ji nevidela sla sem pro mamu a ona byla pryc a otocila sem se a ten duch sel zamnou s natahlima rukama pro me a ja se zbudila zase sem mu nevidela ani do tvare..jenom proste to jako kdyby byla tma vim jen ze to byl chlap..asi pred 14 dnema sem sla domu a sedla si na postel a jako by me nekdo drzel za zady ale nikdo tam nebyl druhy den sem sla ke svemu pritelovi a on mi rekl ze vcera vecer a i ve stejny cas se mu stalo presne to sami a nikoho nevidel.. o 2 dny pozdeji se mi zas zdal sen ze sem byla na chodbe na schodech lezela sem tam a zas jeden a ten samej duch me drzel a ja nemohla dychat muzete mi poradit co to znamena prosim

Původní neotázka
Zdaji se mi zle sny

Nejlepší odpověď
Hans51

Můj názor na výklad snů je velice skeptický, nevěřím tomu, čili to, že se Vám zdají zlé sny, dle mého nic neznamená. Akorát se špatně vyspíte 😁

Další odpovědi
Drap

Znamená to, že se ti zdají strašidelné sny. Možná o tom moc přemýšlíš. A jak víš, že je to duch ?

redy

Duch – Pokušení k hříchu.
Snář – Dagmar Kludské

ivzez

Sny má smysl rozebírat jenom s psychoterapeutem,
jiné „rozbory“ a/nebo „výklady“ k ničemu nejsou.

„Černý duch“? „Chlap?“
Duchové jsou (alespoň pokud vím) bezpohlavní…

zjentek

Může to být způsobeno pouze stravou a nemusí to znamenat nic. Pro hlubší analýzu bych toho, co konzumuješ, potřeboval tak deset gramů.

marci1

Většina snů nějak dává najevo naše potlačované emoce. Něco, co nemůžeme nebo nechceme prožívat ve dne.
Za plného vědomí se přetvařujeme a ani o tom nevíme. A naše duše trpí a potřebuje ventil. Tím můžou být sny, včetně těch zlých. Když se nám zdá o vraždách, můžeme mít v reálném světě z něčeho strach. Pokud nás pronásleduje jedovatý had, může jít podle zakladatele psychoanalýzy Sigmunda Freuda o obavy ze styku s nějakým mužem. 🙂

Více na http://prozeny­.blesk.cz/cla­nek/pro-zeny-zdravi-psychika/265614/pr­oc-mame-zle-sny-co-nam-chteji-rict-nocni-mury.html?utm_sou­rce=prozeny.bles­k.cz&utm_medi­um=copy

bububabu

Varování před špatným životem nebo smýšlením. Neublížila jsi někomu?