Avatar uživatele
misantrop

Zdá se vám normální, že v 3.tisíciletí Čes. pošta doručuje zásilkový balík z Pce do Brna 11 dní a ještě si zdražuje?

ostuda služeb

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? annas, anonym, BEAES, GM, rynek878 před 4125 dny Sledovat NahlásitNejlepší odpověď
Avatar uživatele
BEAES

A nejlepší je, že když čekáte doporučený balík, za který si zaplatíte, tak se pošťák ani neobtěžuje zazvonit a rovnou hodí lístek do schránky a vy musíte letět na poštu...já tedy ne, já tam hned volám, ať mi to znovu přinese, že ho čekám!

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
panenka

No normalní to neni pokud se ti to přihodilo okamžitě si zajdi na poštu vyřid si to s nima.Hlavně že mají napsáno Dnes podáte zítra dodáme

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
annas

Já si na Českou poštu nemůžu v poslední době stěžovat, pokud jde o doručování balíků. Obchodní balik dostanu hned další den, jinak za dva dny. Stejně když něc posílám. Co mně vadí, je zacházení se zásilkou, i když zaplatíte příplatek za Křehké".

Takže mě vaše informace překvapila.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rocker

Nechávám si balíky doručovat PPLkem,vždy mi zavolají v kolik přijedou,zda mi to tak vyhovuje.Nemusím chodit na poštu a stát ve dlouhé frontě.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
GM

Česká pošta? ta může všechno, má totiž monopol.
Nejvíc mne vytáčí, když si objednám nějaké zboží, zaplatím 120,- Kč poštovné a pak si pro balík musím jet na poštu, ztráta hodina času + benzín. Přitom sedím doma a čekám na balík.

0 Nominace Nahlásit

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava