bolak

Zasmáli jste se někdy něčímu vtipu nebo hlášce jen proto že se to od vás očekávalo?

Třeba v práci, když šéf řekl něco, pak se tomu sám zasmál a otočil se na vás, očekávaje aplaudoidní reakci..

Odpovědi
anonym

Mám štěstí na chytrý šéfy – takže nedělají ´blbé´ fóry.
Ale občas – mezi příbuznými – ty si nevybereš, ano.

Nuk nuk

Ne, proč bych se měla smát něčemu, co mi nepřipadá vtipné.

marci1

Ne, asi by mi to nešlo a vypadalo by to spíše trapně. 🙂

bolak

mowla: tak příbuzný si nevybereš, ale smát se tomu nemusíš, já třeba vždycky vyčkám delší pauzu a pak se toužebně zeptám: „A dál?“ ..a to ačkoliv je předem jasný, že ta humorná epizoda už skončila..