Drap

Normální styl to sice neni, ale proč ne. Klidně bych se zapojil

Další odpovědi
Malvína

Jo, do toho bych šla. Jsem pro každou ptákovinu 🙂

orwell

No, v „nácti“ snad. Teď už jenom kdyby mně hráblo.

Ametyst

To je dobrá recese. Jdu do toho. Nemusí se v dnešních ulicích jen protestovat. Zmíněný John Cleese byl chudák z Londýna tak otrávený, že se na stará kolena přestěhoval do Karibiku.

aliendrone

Ani ne, můj normální styl je o „trochu větší maso“, tohle je spíš taková zívačka. ;) :)

Ale než to pochválím, tak bych rád věděl, na KOLIK ta sranda přišla z kulturních VEŘEJNÝCH rozpočtů – to proto, abych náhodou nemusel z toho bleet. Pochop, už o těhle věcech krapet něco vím a zadarmo ani kuře nehrabe jak jistě víš, takže by mne nepřekvapilo, kdyby organizátoři shrábli 100 000 přinej­menším… :(