NapoCZ

Zapojení HeadSetu do Nooteboku

Ahoj, potřebuji pomoct se správným zapojením HeadSetu do Nooteboku. Koupil jsem si nová sluchátka s Mikrofonem, ale bohužel mám v Ntbku jen jednu zdířku na jacka. Samozřejmě jsem si k tomu dokoupil i rozdvojku na přiojení Jacka, ale Mikrofon mi pořád nefunguje a musím používat interní. Pokud by jste někdo věděl co s tím, tak mi prosím napiště.

Odpovědi
SickBreed

Musim říct, že sem se nikdy nesetkal s tím, že by zdířka na jack fungovala jako výstup pro sluchátka a zároveň jako vstup pro mikrofón a pokud bych proto měl hádat, je to pouze výstup pro reproduktory a to je ten důvod proč to nefachá. Kup si redukci jack/usb.