vendula.kustkova

jak mam nastavit zvuk v pc?

dobry den ,potrebovala bych poradit jak mam nastavit poprikladu jak mam nainstalovat a odkud zvukovy prehravac ,aby mi sly v pc zvuky?

Nejlepší odpověď
hem

Pokud máte nový počítač, zvuková karta by měla fungovat. Pak by mělo stačit správně zapojit reproduktory (výstup zvukovky bývá vzadu, zelená zdířka pro jack). Ovládání hlasitosti označuje většinou ikonka reproduktoru na obrazovce vpravo dole. Stačí na ní kliknout myší a nastavit hlasitost.

Další odpovědi
kenyrts

pokud máte novou instalaci,tak je možné,že schází ovladače(driver)zvu­ku,je ale třeba vědět co máte za systém-XP,Visty či jinné?

anonym

Start, ovládací panely, zvuky a zvuková zařízení.