CobblíkCZ

Koupil jsem si nová sluchátka, nejde mikrofon, co s tím?

Zdravím. Koupil jsem si sluchátka Zalman a všechno zapojím, zkouším sluchátka, po 10 minutách zkouším mikrofón, nejde… Po 30 minutách googlení, nastavování, restartování, přepojování, stále nic … Co s tím, hlavně rychle :(

Děláte si ze mně blázna, kontakty v pořádku, nic nekýve… Jestli se naštvu tak to hodím po těch taiwancích kteří to patentovali

Nejlepší odpověď
ReHu

Rychle?
Rychle se ani ...... ne......e.

Další odpovědi
anonym

Já nevím 🙂 zapnout zvuk? :-O

redy

Vidíš, druhá věta doplnění, je ta správná.

isteron

Zapnúť hlasitý odposluch a celý patent reklamovať, keď sa jedná o nový. A sedia kontakty v konektori ?

anonym

Co máš za OS ?

více v diskuzi!

lexx

máš aspoň prostý digimetr – ohmmetr ? změř na výstupu (jacku) „odpor“ a když ukáže nekonečno tak je přerušená cívka měniče nebo vedení signálu
opravit ty titěrnosti sice jde ale padne záruka na výrobek lépe vyměň v místě zakoupení, zpravidla prodejce vyhoví

Halleina

Dát to na reklamaci

CobblíkCZ

Sluchátka byla vyměněná, funguje vše v pohodě :)

anonym

Leader, ne, nemáš sklerozu, to jsem nechala smazat já, to, cos napsal bylo odporné.