irij

jak zapojit a zprovoznit sluchátka na počítači? kde se nastavuje jejich funkce?

Doplňuji:
právě ,že nepřenese. Tak jsou asi v háji sluchátka, Ď.

Nejlepší odpověď
chudst

V pocitaci vyhledejte otvor na sluchatka. Vetsinou bud byva na starsich pocitacich zezadu, my ho mame vepredu zboku – ale take ho muzete najit i primo vepredu. Zalezi ciste na tom, jakou bednu mate. (Byva oznacen zelene, sluchatka pak ruzove – ale nemusi to byt 100% pravidlo.)

Nic nastavovat nemusite, zvuk se prepne do sluchatek sam. Chcete-li se v tom presto hrabat, pak se podivejte do Ovladacich panelu – asi do Zvuku. (Ve W7 staci dat nahore v Ovladacich panelech do vyhledavani ‚mikrofon‘.)
Doplňuji:
Ano, pak jsou asi na vine sluchatka; jeste je neodepisujte, vyzkousejte proste jina (urcite nejaka obycejna rezervni (nebo treba do mobilu) doma mate) a ta dosavadni take jeste vyzkousejte napr. v magnetaku, diskmenu, mp3ce ci cemkoliv jinem.

(Me se stalo ted, ze mi prestala sluchatka fungovat, po odzkouseni jinych sluchatek jsem prisel na to, ze je chyba skutecne v nich, tak jsem je sel reklamovat.)