Nerevarin

Jak zprovoznit zdířku pro mikrofon?

Nehlásí se mi zdířka pro mikrofon na zadním panelu PC. Repráky fungují, ale růžová zdířka pro mikrofon se zdá být mrtvá. V PC (Win 7) mi to nehlásí žádný připojený mikrofon. Ani aplikace záznam zvuku, ani skype, vše hlásí mrtvo. Je způsob jak to zkusit nějak softwarově vyřešit, nebo je odpálené? Díky.

Nevím jak je to možné, ale už to funguje.

Nejlepší odpověď
gecco

A máš tam reálně nějaký mikrofon (fungující) připojený?
😉
_____________­_________
Počítač, to je sfiňááá…
😉
Někdy stačí ´pohrozit´…
😉

Další odpovědi
lexx

vraž tam kolík sluchátek, Φ bývá stejný no a dynamická sluchátka mohou provizorně posloužit jako mikrofon